PMI SmokeNINJA - Full Kit

SmokeNINJA je bezdrátový ruční mini kouřový přístroj napájený baterií, určený pro fotografy, kameramany a tvůrce obsahu. Nyní si můžete kdykoli a kdekoli přinést šepot kouzelného dýmu. Nulová doba nastavení a okamžitý kouř.

Dostupnost: do 1 měsíce
DOPRAVA ZDARMA
6 520 Kč s DPH
5 388 Kč bez DPH

MÁTE DOTAZ? RÁDI VÁM PORADÍME...

724 755 055

SmokeNINJA: sen tvůrců

Představte si, že si s sebou kdykoli a kdekoli vezmete šepot kouzelného dýmu. Díky nulové době nastavení a okamžitému výstupu kouře je SmokeNINJA ideální pro portréty a venkovní fotografování.

Více typů mlhy

SmokeNINJA obsahuje tři nejoblíbenější formy kouřových efektů pro tvůrce: Mlha, suchý led a pára. Je vybavena speciálními tryskami, které zajišťují nejlepší texturu pro každý efekt:

  • Dlouhé a krátké trubicové trysky pro přesné efekty mlhy.
  • tryska JET pro optimální efekty páry.
  • TEKUTÁ TRUBICE pro efekty suchého ledu. Mezi těmito režimy můžete plynule přepínat pomocí automatické předvolby ve středu rozhraní.

VELKÝ výkon, VELMI malý

SmokeNINJA měří pouhých 14 cm a oproti svému předchůdci SmokeGENIE se může pochlubit o 30 % menšími rozměry. S rozměry 141 x 61 x 36 mm připomíná svým designem ergonomický "kouřový štětec", zejména při použití dlouhých trysek.

HUSTÝ OBJEM MLHY

V režimu FOG se SmokeNINJA vyrovná objemu kouře SmokeGENIE při nastavení MAX POWER. Kromě toho je schopna při plné nádržce pracovat celkem 15 minut a nabízí 1 minutu nepřetržitého kouře na jedno stisknutí tlačítka.

INTELIGENTNÍ ROZHRANÍ V REÁLNÉM ČASE

Zařízení je vybaveno inovativním LED SVĚTELNÝM "LÍSTKEM ZDRAVÍ". Tento ukazatel se zmenšuje, když kouř používáte, a doplňuje se, když stroj odpočívá, podobně jako systém zdraví postav ve videohrách. Tento ukazatel zdraví poskytuje přehled, včetně změn režimu, stavu komory a stavu nabití baterie.

ÚČINKY KOUŘOVÉ BOMBY KDEKOLI

Univerzální MAGNETICKÝ držák SmokeNINJA, věrný svému nindža jménu, umožňuje připevnění na jakýkoli kovový povrch. Zařízení lze ovládat na dálku a jeho součástí je také ¼palcový držák vhodný pro prodlužovací tyče nebo rychloupínací držáky.

DOKONALÁ OCHRANA

Každý přístroj SmokeNINJA je uzavřen v elegantním přepravním pouzdře, které zajišťuje silnou ochranu při přepravě.

PATENTOVANÁ TECHNOLOGIE KOMOR

Každá spirála v komoře SmokeNINJA využívá stejnou technologii jako SmokeGENIE a dokáže vyprodukovat až 100 HODIN kouře, což ji řadí mezi nejodolnější spirály v oboru.

SKUTEČNÁ BEZPEČNOST

SmokeNINJA se může pochlubit špičkovým systémem ochrany cívky v oboru. Ten zajišťuje čistý proces výroby kouře bez spálení cívky. Pozoruhodné je, že uživatelé nezaznamenají žádný zápach spáleniny z našeho kouře. Je certifikována jako 100% BEZPEČNÁ společností SGS a představuje nejlepší volbu pro zdraví aktérů. Systém generování kouře je navíc schválen asociací Actor's Equity Association USA.

MODULÁRNÍ KONSTRUKCE

Zařízení SmokeNINJA je navrženo pro profesionály a umožňuje rychlou výměnu komory i baterie, čímž minimalizuje prostoje. Díky rychlému nabíjení přes USB-C stačí pouhé 2 hodiny nabíjení, abyste měli k dispozici 30 minut nepřetržitého výstupu kouře.


100% zboží
z CZ distribuce
Nejlepší ceny
K vybraným produktům
slevové kupóny a dárky
Kamenné prodejny
2x v Brně
Jsme zkušení fotografové
Rádi vám poradíme!