Pentax HD D-FA* 85 mm f/1,4 ED SDM AW

Speciální cenová akce Pentax! Platí do 3.8.2024 nebo do vyprodání zásob.

PENTAX 85 mm f/1,4 HD D-FA* ED SDM AW je krátký teleobjektiv, který nabízí klasickou ohniskovou vzdálenost a vysokou světelnost. Výhody rychlého maximálního clonového výkonu f / 1,4 fungují v obtížných světelných podmínkách a hodí se také pro vytvoření mělké hloubky ostrosti a selektivního zaostření. Tři prvky Super ED a jeden asférický prvek pomáhají redukovat různé aberace a zkreslení, aby se dosáhlo vysokého stupně ostrosti, čistoty a přesného vykreslování, a vícevrstvý HD povlak pomáhá potla

Dostupnost: skladem
DOPRAVA ZDARMA
43 990 Kč s DPH
36 355 Kč bez DPH

MÁTE DOTAZ? RÁDI VÁM PORADÍME...

724 755 055

Popis produktu PENTAX 85 mm f/1,4 HD D-FA* ED SDM AW

Hlavní funkce

 

  • Pro fotoaparáty Pentax K-mount s FF snímačem, ale je také vhodný pro modely APS-C, kde poskytuje ohniskovou vzdálenost ekvivalentní 130 mm.
  • Impozantní clona s maximálním clonovým poměrem f / 1,4 funguje při nízkých světelných podmínkách a umožňují také větší kontrolu hloubky ostrosti pro izolaci předmětu pomocí technik selektivního ostření.
  • Tři velmi nízké disperzní prvky Super ED a jeden asférický prvek ve soustavě pomáhají redukovat chromatické a sférické aberace, aby se zlepšila jasnost, přesnost barev a ostrost.
  • Vícevrstvé HD potažení bylo použito na jednotlivé prvky, aby se snížily odrazy povrchu, odlesky a reflexe pro větší kontrast a věrnost barev při práci za silných světelných podmínek.
  • Prstenový supersonický motor s přímým pohonem (SDM) poskytuje rychlý, tichý a přesný zaostřovací výkon, který vyhovuje práci s pohybujícími se objekty. Systém Quick-Shift Focus také umožňuje rychlé přepínání mezi nastavením AF a MF.
  • Díky utěsněné konstrukci typu All Weather (AW) je použití tohoto objektivu ve zhoršených podmínkách a na přední část čočky byl nanesen povlak Super Protect (SP), který chrání před prachem, nečistotami a rozmazáním.
  • Zaoblená 9 membránová clona přispívá k příjemné kvalitě bokeh.
  • Elektromagnetická membrána umožňuje přesnější řízení expozice během záznamu videa. Tento mechanismus je k dispozici pouze při použití ve spojení s kamerami K-1 Mark II, K-1, K-3 Mark II, K-3, KP, K-70, K-50, K-S2 a K-S1.

 

Specifikace
 

Ohnisková vzdálenost 85 mm
Maximální clona f / 1.4
Minimální clona f / 16
Objektiv Mount Pentax K
Kompatibilita formátu Full-frame
Úhel pohledu 28,5 °
Minimální zaostřovací vzdálenost  85 cm
Maximální zvětšení 0,12x
Optický design 12 prvků v 10 skupinách
Membrány clony 9, zaoblené
Typ ostření Automatické zaostření
Stabilizace obrazu Ne
Velikost filtru 82 mm (vpředu)
Rozměry  95 x 123,5 mm
Hmotnost 1,25 kg


100% zboží
z CZ distribuce
Nejlepší ceny
K vybraným produktům
slevové kupóny a dárky
Kamenné prodejny
2x v Brně
Jsme zkušení fotografové
Rádi vám poradíme!