PEAK DESIGN Capture Bino

Sada držáku Capture (v2) a adaptéru pro připojení dalekohledu.

Dostupnost: skladem
Doprava již od 149 Kč
1 899 Kč s DPH
1 569 Kč bez DPH

MÁTE DOTAZ? RÁDI VÁM PORADÍME...

724 755 055

Capture Bino je nejdokonalejší držák dalekohledu na světě. Tak jako náš oblíbený Capture Camera Clip, CaptureBINO umožňuje pohodlné a bezpečné nošení dalekohledu na opasku nebo popruhu jakéhokoliv batohu a to při jakékoliv fyzické aktivitě.
Váš dalekohled se už nebude houpat na krku a narážet do věcí. Dalekohled z držáku uvolníte velmi jednoduše pouhým stiskem tlačítka pro rychlé uvolnění (disponuje i zámkem pro extra zajištění).

HLAVNÍ RYSY:
Kompatibilní se všemi dalekohledy: Capture Bino funguje svěle se všemi dalekohledy (od kompaktních pro velké), ktré mají standardní 1/4”-20 statitový závit.
Dostatečně pevný pro jakoukoliv fyzickou aktivitu: Zámek držáku odolá síle až 90kg.
Kompatibilní se stativy ARCA: Po vysunutí z držáku Capture Pro lze dalekohled rovnou připevnit ke stativu kompatibilním se systémem ARCA. Rychloupínací destička tak funguje jako stativová hlava.
Okamžité uvolnění, okamžité připevnění: Pouhým stiskem tlačítka uvolníte dalekohled z držáku. Zasunutím zpět ho velmi jednoduše připevníte zpět, včetně bezpečného zaklapnutí v držáku.
Jakýkoliv opasek nebo popruh: Popruhy batohu, ramenní pás, bederní pás, popruhy lezeckého sedáku, dětská nosítka – vy si určíte, CaptureBINO se přizpůsobí. CaptureBINO lze použít na popruhy do šířky 7.6cm a tloušťky 1.3cm.
Pojistka tlačítka pro uvolnění: Pootočením tlačítka pro rychlé uvolnění zabráníte krádeži nebo nechtěnému uvolnění.
Etrémně lehký a odolný: Zkonstruováno z povětrnostním vlivům odolné slitiny hliníku, zadní deska je z plastu tvrzeného skelnými vlakny.
Doživotní záruka od Peak Design

SPECIFIKACE:
Hmostnost držáku: 142g
Rozměry: 9.5cm x 8.3cm x 5cm


100% zboží
z CZ distribuce
Nejlepší ceny
K vybraným produktům
slevové kupóny a dárky
Kamenné prodejny
2x v Brně
Jsme zkušení fotografové
Rádi vám poradíme!