Olympus TG-6

Vyberte barvu:
AKČNÍ CENA - OMEZENÝ POČET KUSŮ !!!

Nejnovější akční fotoaparát Olympus TG-6 nabízí prvotřídní obrazovou kvalitu a extrémní odolnost v malém kapesním provedení. Vysoce světelný objektiv 25-100mm f/2.0 a snímač s rozlišením 12MPx přináší mimořádnou rychlost a kvalitu i v těch nejnáročnějších podmínkách. To vše doplňuje úžasné 4K video, GPS, kompas, manometr, teploměr, vestavěné WiFi a široká nabídka příslušenství, akumulátor Li-92B

Prodej ukončen

MÁTE DOTAZ? RÁDI VÁM PORADÍME...

724 755 055

OLYMPUS TG-6 - KRÁL JE MRTEV, AŤ ŽIJE KRÁL!

Nejdodolnější fotoaparát Olympus se dočkal svého nástupce. Nový TOUGH TG-6 přichází s celou řadou drobných i zásadnějších vylepšení. Léto je za rohem a odolný fotoaparát bude potřeba!

Olympus Tough TG-6 představuje novou vlajkovou loď v řadě outdoorových kompaktů, které odolají nástrahám každého počasí, použití pod vodou, pádům z výšky a drtivým tlakům. Nový TG-6 nabízí nejen uznávanou odolnost, ale i řadu field senzorů, včetně GPS, a zachytí všechny nejjemnější detaily a nejjasnější barvy v prvotřídní kvalitě.

K nejvýznamnějším inovacím patří nové podvodní fotografické režimy, univerzálnější možnosti makro a mikro fotografie, stejně jako displej s ultra vysokým rozlišením.

- Odolný a výkonný v jakémkoli prostředí - stvořený pro dobrodružství
- Vodotěsný do 15m
- Mrazuvzdorný do -10°C
- Tlakuvzdorný do 100kg
- Nárazuvzdorný z 2,1m
- Prachotěsný

 
Tough TG-6 je zkonstruován jako praktický, spolehlivý partner, který je připraven i na drsnější stránku fotografického života: Je vodotěsný do hloubky 15m, prachotěsný, nárazuvzdorný do 2.1m, tlakuvzdorný do 100kg, mrazuvzdorný do -10°C a konstrukce s dvojitým ochranným sklem nabízí vynikající ochranu proti zamlžování. Pro ještě lepší ochranu před poškrábáním objektivu lze k fotoaparátu připevnit novou stálou krytku objektivu (LB-T01), kterou otevřete pouhým pootočením prstence. Podvodní pouzdro PT-059 pak umožňuje pořizovat fotografie a videa v hloubkách až 45 metrů pod hladinou (oboje příslušenství je prodáváno samostatně).
Proslulé field senzory Olympus umožňují spolu s fotografiemi a videi zaznamenávat i údaje o zeměpisné poloze, nadmořské výšce nebo hloubce pod hladinou, stejně jako teplotu vzduchu nebo vody.

Působivá obrazová kvalita díky mimořádně světelnému objektivu, vysokorychlostnímu snímači a nejnovějšímu obrazovému procesoru Olympus
Díky prvotřídnímu zoomovému objektivu se světelností F2.0 a rychlému a mimořádně citlivému obrazovému CMOS snímači s podsvícením pořídíte s TG-6 fantastické fotografie a videa. Nový digitální telekonvertor umožňuje zdvojnásobením optického zoomu dosáhnout až 8x zoomu. Antireflexní povrchová úprava obrazového snímače redukuje odlesky a odrazy, obrazový procesor TruePic VIII, převzatý z profesionálního modelu OM-D E-M1X, napomáhá snížení šumu a lepšímu rozlišení v plochách s nízkým kontrastem. Možnost fotografovat do formátu RAW zpřístupňuje uživatelům TG-6 široké editační možnosti programu Olympus Workspace a dalších editorů podporujících RAW soubory.

Bezkonkurenční makro systém umožní vynikající záběry zblízka, ze vzdálenosti pouhého 1 cm od objektu
Pro velkolepé záběry zblízka je TG-6 vybaven vyspělým systémem Variable Macro, který překračuje hranice světa pozorovatelného pouhým okem: díky nejmenší zaostřovací vzdálenosti jen 1 cm od hrany objektivu a maximálnímu sedminásobnému zvětšení je fotoaparát schopen zachytit vysoce kvalitní snímky mikrokosmu. Čtyři režimy systému makro: Microscope, Microscope Control, Focus Bracketing a Focus Stacking. V režimu Focus Stacking je nyní možné volit mezi 3 a 10 záběry, ze kterých je pak výslednáý fotografie složená. To přináší ještě větší univerzálnost a možnost jemného vyladění nastavení pro různé objekty a větší precisnost výsledného snímku.

Plně vybavené podvodní režimy a široká paleta příslušenství pro rozšíření systému
Pro ještě širší možnosti podvodní fotografie je Tough TG-6 vybaven pěti podvodními režimy, včetně režimů Underwater Wide, Underwater Snapshot, Underwater Macro, Underwater Microscope a Underwater HDR. Každý z režimů upravuje fotografická nastavení tak, aby byla optimální pro danou situaci. Populární režim podvodního vyvážení bílé Underwater White Balance byl rozšířen o tři volby, poskytující odpovídající nastavení barev pro fotografování ve velkých hloubkách. Všestranná řada příslušenství se rozrostla o novou fisheye předsádku FCON-T02 (prodávána samostatně), která rozšiřuje fotografické možnosti o kruhový efekt rybího oka.

Nové příslušenství pro rozšíření systému Tough

Fotoaparáty Tough jsou základem pro rozšířitelný fotografický systém s vodotěsnými předsádkami, ochrannými pouzdry a podvodními pouzdry pro hloubkové ponory. Všechny komponenty jsou stejně odolné jako fotoaparáty, pro které jsou určeny.

 


100% zboží
z CZ distribuce
Nejlepší ceny
K vybraným produktům
slevové kupóny a dárky
Kamenné prodejny
2x v Brně
Jsme zkušení fotografové
Rádi vám poradíme!