OM SYSTEM OM-1 + 12-40mm PRO II

ZDARMA baterie Jupio BLX-1
SPECIÁLNÍ AKČNÍ CENA, platí do 30.4.2024, nebo do vyprodánbí zásob.

Jako vlajková loď OM systému je OM1 vybaven nejnovějšími technologiemi v oboru, se kterými můžete realizovat své nejkreativnější nápady. Jakmile jej vezmete do ruky, užasnete nad kompaktními rozměry, skvělou ergonomií a nízkou hmotností. Osvoboďte se od těžkých a neskladných fotoaparátů a stativů. Nejlepší systém stabilizace obrazu na světě vám umožní pořizovat ostré snímky z ruky i při slabém osvětlení. Utěsnění proti povětrnostním vlivům vám umožní pracovat bez obav i v nepříznivých podmínkách

Dostupnost: skladem
DOPRAVA ZDARMA
59 989 Kč s DPH
49 578 Kč bez DPH

MÁTE DOTAZ? RÁDI VÁM PORADÍME...

724 755 055

Obsah balení

- Olympus OM-1 (tělo)

- M.Zuiko Digital ED 12-40mm f/2,8 PRO II

 

Popis produktu OM SYSTEM OM-1 tělo

Kombinace nejmodernějších technologií v novém těle OM SYSTÉM OM-1 poskytuje uživateli vysokou rychlost, přesnost a neuvěřitelnou obrazovou kvalitu. Je vybaven automatickým zaostřováním a sekvenčním snímáním, které bere dech. Také překvapí svou váhou, která činí 511g, a také skvělou ergonomií. A když přijde na zhoršené světelné podmínky, vypomůže zde systém výkonné 5-osé stabilizace obrazu, která zde poskytuje výkon až 8,0 EV. díky kterému budete schopni pořídit neuvěřitelně ostré snímky. Samotná konstrukce je taky utěsněná proti okolním vlivům a s krytím IP53 vás nepřekvapí žádné počasí.

Olympus OM-1 img1

Snímač

Uvnitř konstrukce těla se nachází snímač s formátem micro 4/3, díky kterému se rychlost sekvenčního snímání dostala úplně na jinou úroveň, a to až na 120 snímků za sekundu do formátu RAW. Při zapnutém režimu AF/AE Tracking můžete pak pořídit sérii až 50 snímků za sekundu.

 

Nadstandardní obrazová kvalita 

 

OM-1 se vyznačuje vysoce kompaktním tělem který je osazen novým 20 MPix vrstveným BSI Live MOS snímačem a nejnovějším obrazovým procesorem TruePic X, který je třikrát rychlejší než procesory předešlých modelů. Plně využívá výkonu objektivů M.Zuiko Digital s vysokou rozlišovací schopností. Nová technologie zpracování šumu zvyšuje maximální automatickou citlivost na ISO 25 600 a rozšířenou maximální citlivost pak až na ISO 102 400.

Olympus OM-1 img2


Pokročilé funkce:

  • High res shot: Fotografování z ruky s vysokým rozlišením, až 50MP, je funkce využívaná často zejména krajináři. Snímek vzniká automatickým pořízením série záběrů v těsném sledu, které jsou následně spojeny do jednoho výsledného záběru s vysokým rozlišením. Nově se významně zkrátil čas pro zpracování takovéto fotografie a to na max. 5 sekund. Vysoké rozlišení ze stativu pořizuje záběry s rozlišením až 80MP. Technologie skládání snímků snižuje šum přibližně o 2 kroky.
  • Live ND: Efekt rozpohybovaných objektů pomocí dlouhých expozičních časů, jako je například tekoucí vodopád, dosáhnete použitím ND filtru. V případě OM-1 stačí zapnout funkci Live ND, která stejný výsledek simuluje složením série záběrů. Zvolit můžete SW filtry od ND2 po ND64. Když je aktivována funkce simulace LV, je vidět na displeji i v hledáčku simulaci výsledného efektu ještě před vyfocením.
  • Live Composite: V režimu Live Composite dochází k přičítání pouze světlejších míst do původně tmavého záběru. Díky tomuto skládání nemůže nikdy dojít k přeexpozici stále svítících ploch v záběru, kupříkladu k přeexpozici v noci nasvíceného města. Nově lze tuto funkci pro malování světlem využít i při fotografování z ruky spolu se zapnutým stabilizátorem.
  • Focus Stacking: Tato funkce umožňuje pořídit sérii kompozičně stejných snímků s postupně se měnící rovinou zaostření. Výsledkem je pak složený záběr s velikou hloubkou ostrosti. Využívá se při fotografování makro záběrů, ale i větších subjektů, architektury, krajiny apod. Nově se dramaticky zkrátila doba zpracování finálního záběru ve fotoaparátu.
  • HDR Shooting: Více snímků s různou expozicí se spojí dohromady do jednoho s vysokým dynamickým rozsahem.

Olympus OM-1 img4

Absolutní kreativní volnost

OM SYSTEM OM-1 nabízí fotografické možnosti, které doposud vyžadovaly speciální vybavení nebo počítač ke skládání snímků. Díky výpočetní fotografii (pokročilé digitální zpracování obrazu) má pokročilé možnosti OM SYSTÉM OM-1 coby standardní funkce. Spolu s vysoce výkonnými objektivy M.Zuiko PRO zachytí OM-1 neomezenou škálu fotografických žánrů a motivů.

Olympus OM-1 img5

Super rychlý AF systém

Obrovský nárůst sledovacích bodů automatického ostření. OM-1 disponuje AF systémem s 1 053 křížovými body Cross Quad Pixel pro vysoce přesné zaostřování. Každý bod je křížový, což umožňuje detekci vertikálních i horizontálních linií a bezkonkurenční přesnost. S vylepšenou funkcí detekce obličeje (Advanced Face Detection AF) nabízí OM-1 vyší přesnost a přesnější trasování.

 


Vysoce odolné tělo fotoaparátu

Prachutěsnost a odolnost proti stříkající vodě jsou zde na velmi vysoké úrovni a to díky použití těsnících materiálů na mnoha místech robustního těla vyrobeného z hořčíkové slitiny. Celkově je tak zajištěna odolnost proti prachu a stříkající vodě třídy IP53 a mrazuvzdornost do -10 °C. Protože je tento model kompaktní, lehký a vyznačuje se prachutěsností a odolností proti stříkající vodě, je vynikajícím společníkem při fotografování i v těch nejnáročnějších situacích.

Olympus OM-1 img8

Vestavěný hledáček s ultra vysokým rozlišením

U hledáčku byl zajištěný optimálního výkonu, kvůli vysokorychlostnímu sekvenčnímu snímání. Vysoce výkonný EVF hledáček je vybaven rozlišením 5,76 milionu bodů, nabízí zvětšení až 1,65×, zpoždění jen 0,005 sekundy a obnovovací frekvenci až 120 sn./s. Nejenže poskytuje všechny důležité aspekty optického hledáčku, ale nabízí také výhody digitálního hledáčku, díky kterému je možné sledovat objekty a kontrolovat expozici i v tmavém prostředí. 

 

Video funkce (10bit 4K 60p, Full HD 240p)

Díky úžasné 5-osé stabilizaci v kombinaci s 4K rozlišení s obnovovací frekvencí 60FPS dokážete pořídit fascinující záběry. Je možný i záznam s frekvencí 240 FPS v rozlišení Full HD. Kamera také podporuje H.264 (8bit), H.265 (10bit) a Multi Frame Rate pro nahrávání videoklipů delších než 30 minut. Kromě výstupu ProRes RAW až do 12 bitů 4:4:4 na externí zařízení pro pokročilé postprodukční úlohy podporuje OM SYSTEM OM-1 také OM-Log pro větší svobodu při color gradingu, který umožňuje uživatelům zachytit širokou škálu tónů bez přeexponovaných nebo podexponovaných míst.

Bajonet: Micro 4/3

Výhodné sety

  • OM SYSTEM OM-1 tělo

    výhodný set

    Jako vlajková loď OM systému je OM1 vybaven nejnovějšími technologiemi v oboru, se kterými můžete realizovat své nejkreativnější nápady. Jakmile jej vezmete do ruky, užasnete nad kompaktními rozměry, skvělou ergonomií a nízkou hmotností. Osvoboďte se od těžkých a neskladných fotoaparátů a stativů. Nejlepší systém stabilizace obrazu na světě vám umožní pořizovat ostré snímky z ruky i při slabém osvětlení. Utěsnění proti povětrnostním vlivům vám umožní pracovat bez obav i v nepříznivých podmínkách


100% zboží
z CZ distribuce
Nejlepší ceny
K vybraným produktům
slevové kupóny a dárky
Kamenné prodejny
2x v Brně
Jsme zkušení fotografové
Rádi vám poradíme!