Olympus M.Zuiko Digital ED 60mm f/2,8 Macro

OM SYSTEM CASHBACK 2500 kč ! Platí do 27.8.2024, nebo do vyprodání zásob!

Výkonný makro objektiv Olympus s ohniskem 60mma vysokou světelností f/2,8. Tento objektiv exceluje v obrazové kvalitě, univerzálnosti i pružnosti, je také odolný proti prachu a stříkající vodě. Snadno pořídíte snímky zblízka v životní velikosti (1:1) s dokonale ostrými detaily a kruhovým bokehem pozadí.

Dostupnost: skladem
DOPRAVA ZDARMA
12 590 Kč s DPH
10 405 Kč bez DPH

MÁTE DOTAZ? RÁDI VÁM PORADÍME...

724 755 055

M.ZUIKO DIGITAL ED 60mm 1:2.8 MACRO - Přeborník na makro svět

Tento objektiv exceluje v obrazové kvalitě, univerzálnosti a pružnosti. Snadno pořídíte snímky zblízka v životní velikosti (1:1) s dokonale ostrými detaily a kruhovým bokehem pozadí. Při fotografování s OM-D E-M1 je vynikající obrazová kvalita ještě podpořena funkcí focus stacking: fotoaparát pořídí sérii osmi záběrů s různým zaostřením, které jsou spojeny do jednoho snímku s rozšířenou hloubkou ostrosti. Tento objektiv je také odolný proti prachu a stříkající vodě, s ochrannou vrstvou optických členů.

Kreativní rozostření
Aby dosáhl nádherného kruhového rozostření, vede tento makro objektiv světelné paprsky kolmo i na okrajové části snímače. Optika objektivu je navržena tak, aby eliminovala dvojité liniie rozostření, které způsobují zdvojení kontur v rozostřené oblasti.

Robustní konstrukce
Kromě technologické vyspělosti nabízí tento objektiv také tělo odolné proti prachu a stříkající vodě a speciální ochranou vrstvu optických prvků. Takže i v drsných podmínkách vám odolná konstrukce tohoto objektivu zaručí spolehlivé fungování v terénu.

Praktický omezovač zaostření
Tento 60mm (120mm)* makro objektiv nabízí speciální ovladač zaostřování, který umožňuje snadno změnit rozsah zaostřování (0,19–0,4m, 0,19m–nekonečno nebo 0,4m–nekonečno) v měřítku 1:1. Displej navíc indikuje aktuální zaostřenou vzdálenost pro ještě lepší kontrolu nad vašimi snímky.

Bajonet: Micro 4/3
Určeno pro formát snímače: 4/3
Ohnisková vzdálenost (mm): 60
Světelnost (f/): 2.8
Optická stabilizace: NE
Průměr filtru (mm): 46
Sluneční clona (v balení): NE
Sluneční clona (typ): LH-49
Délka (mm): 82
Hmotnost (g): 185

100% zboží
z CZ distribuce
Nejlepší ceny
K vybraným produktům
slevové kupóny a dárky
Kamenné prodejny
2x v Brně
Jsme zkušení fotografové
Rádi vám poradíme!