Olympus M.Zuiko Digital 25mm f/1,8

 

Vyberte barvu:

Kvalitní objektiv Olympus s pevným ohniskem 25mm a vysokou světelností f/1,8. Díky svému ohnisku poskytuje zorné pole přirozené pro lidské oko a je tak ideální pro široké spektrum fotografických úloh. Nabízí nejlepší optický výkon, nádherný bokeh při otevřené cloně a působivé schopnosti při zaostřování na blízko.

Dostupnost: skladem
DOPRAVA ZDARMA
10 090 Kč s DPH
8 339 Kč bez DPH

MÁTE DOTAZ? RÁDI VÁM PORADÍME...

724 755 055

Olympus M.ZUIKO DIGITAL 25mm 1:1.8 - Pevný objektiv, který musíte mít

S ohniskovou vzdáleností 25mm (50mm*) a zorným polem 47° je tento pevný objektiv se standardním ohniskem ideální pro široké spektrum fotografických úloh. Nabízí nejlepší optický výkon, nádherný bokeh při otevřené cloně a působivé schopnosti při zaostřování na blízko. Současně fotografuje snímky se zorným polem přirozeným pro lidské oko. To zaručuje dokonale vyvážené proporce, což dělá z tohoto objektivu nepostradatelnou součást vaší výbavy. Dostupný v černé nebo stříbrné barvě.

Nádherný bokeh, kvalita při slabém osvětlení
Využijte schopnosti objektivu při slabém osvětlení díky velké světelnosti 1:1.8, která je skvělá také pro snímky s půvabným bokehem. Objevte možnosti, jaké vašim fotografiím přináší dokonalá kontrola hloubky ostrosti.

Malý a lehký
Díky svým kompaktním rozměrům je malý a lehký M.ZUIKO DIGITAL 25mm 1:1.8 předurčen stát se vaším společníkem na cestách. Protože umožní fotografování čistých snímků z ruky i při slabém osvětlení, můžete jednoduše nechat stativ doma.

Čirý výkon
Optické členy objektivu disponují povrchovou úpravu ZERO, omezující odrazy určitých vlnových délek o 50%. Výsledkem je čistý obrazový výkon i za obtížných podmínek, například při fotografování v protisvětle.

Bajonet: Micro 4/3
Určeno pro formát snímače: 4/3
Ohnisková vzdálenost (mm): 25
Světelnost (f/): 1.8
Optická stabilizace: NE
Průměr filtru (mm): 46
Sluneční clona (v balení): NE
Sluneční clona (typ): LH‑49B
Délka (mm): 42
Hmotnost (g): 137

100% zboží
z CZ distribuce
Nejlepší ceny
K vybraným produktům
slevové kupóny a dárky
Kamenné prodejny
2x v Brně
Jsme zkušení fotografové
Rádi vám poradíme!