OM SYSTEM M.Zuiko Digital ED 20mm f/1,4 PRO

OM SYSTEM letní cashback 2500 Kč! Akce platí od 18.5. do 16.7.2023, nebo do vyprodání zásob !!!

Kompaktní a lehký objektiv řady PRO s velmi jemným a plynulým bokehem. Tento vysoce výkonný objektiv s pevnou ohniskovou vzdáleností 20mm využívá přirozenou perspektivu ekv. 40mm zorného úhlu pro všestranné fotografování, od krajiny až po portréty a momentky.

Dostupnost: skladem
DOPRAVA ZDARMA
16 890 Kč s DPH
13 959 Kč bez DPH

MÁTE DOTAZ? RÁDI VÁM PORADÍME...

724 755 055

Kompaktní a lehký objektiv řady PRO s velmi jemným a plynulým bokehem

Vynikající rozlišení typické pro objektivy M.Zuiko PRO: Objektiv je složen z 11 členů poskládaných v 10 skupinách. Obsahuje Super ED, ED, Super HR a asférické optické členy efektivně uspořádané pro co nejostřejší zobrazení od středu až po okraje záběru. Tento objektiv s vysokým rozlišením maximálně využívá výkon fotoaparátu, včetně vysoké kvality obrazu získané při fotografování v režimu High Res Shot. I zde je použita povrchová úprava ZERO spolu s optimálním potlačením vnitřních odrazů v tubusu objektivu, aby se zamezilo vzniku duchů a odlesků.

Feathered bokeh“: S využitím know-how získaného při vývoji řady M.Zuiko PRO F1.2, která přináší dokonalé efekty rozostření, jsme implementovali prolnutý, jinak řečeno plynulý bokeh, který velmi plynule a jemně rozostřuje okraje přechodů. Použití nástroje pro měření aberace k měření bokehu na úrovni aberace a zajištění optimální kontroly nad sférickou aberací umožňuje objektivu poskytnout vynikající rozlišení a nádherný bokeh.

Pohodlné a spolehlivé fotografování za všech okolností

Vysoce spolehlivá konstrukce odolná proti prachu, stříkající vodě a mrazu (-10 °C): Tento objektiv je celoplošně utěsněn a nabízí výkon odpovídající krytí IPX1. Vyznačuje se také prachotěsnou a mrazuvzdornou konstrukcí do -10 °C a ve spojení s prachotěsným, voděvzdorným a mrazuvzdorným tělem fotoaparátu umožňuje fotografování v náročných prostředích, jako je tropický liják nebo ve sněhové bouři. Fluoridová vrstva na přední čočce usnadňuje stékání kapiček z jejího povrchu a umožňuje rychlé a pohodlné čištění.

Vysokorychlostní, vysoce přesné AF zaostřování: Vynikající optický design a technologie zpracování objektivu umožnila výrobu lehčí zaostřovací čočky, což poskytuje rychlejší a přesnější AF. Díky tomu se mohou uživatelé spolehnout na vysoce přesné a rychlé zaostřování.

Univerzální ohnisko pro jakýkoli typ scény

Focení z blízka s maximálním využitím malé hloubky ostrosti: Tento objektiv je navržen pro úžasný výkon i při fotografování zblízka. Nejkratší zaostřovací vzdálenost je 25 cm a maximální zvětšení obrazu 0,22x*. Jemný a plynulý bokeh je tak ideální i pro kreativní makro fotografování.

Přirozený úhel záběru spolu s malou hloubkou ostrosti: Úhel pohledu ekvivalentní 40 mm je o něco širší než u standardních 50 mm objektivů a poskytuje přirozený pocit perspektivy. Tento jedinečný úhel pohledu je ideální pro širokou škálu scén, jako jsou krajiny, portréty a momentky.

Bajonet: Micro 4/3
Určeno pro formát snímače: 4/3
Ohnisková vzdálenost (mm): 20
Světelnost (f/): 1.4
Optická stabilizace: NE
Průměr filtru (mm): 58
Sluneční clona (v balení): ANO

100% zboží
z CZ distribuce
Nejlepší ceny
K vybraným produktům
slevové kupóny a dárky
Kamenné prodejny
2x v Brně
Jsme zkušení fotografové
Rádi vám poradíme!