Nikon Z5 tělo

Věrnostní kupon 1500kč
Akce UŠETŘI S NIKONEM LÉTO platí do 22.7.2024 nebo do vyprodání zásob !

Nový full frame mirrorless fotoaparát Nikon Z 5 je odolný, lehký, snadno ovladatelný a kompatibilní s celou řadou kompaktních objektivů pro obrazové snímače ve formátu FX/kinofilmu. Dosáhněte nové působivé kvality obrazu bez ohledu na to, jestli budete fotografovat nebo filmovat.

Dostupnost: skladem
DOPRAVA ZDARMA
Původní cena: 29 490 Kč
27 990 Kč s DPH
23 132 Kč bez DPH

MÁTE DOTAZ? RÁDI VÁM PORADÍME...

724 755 055

Nový fotoaparát Nikon Z 5 s obrazovým snímačem ve formátu kinofilmu je brilantním prostředkem pro dosažení nové úrovně vašich snímků a videí. Tento fotoaparát mirrorless je zkonstruován na základě bajonetu Nikon Z – největšího dostupného upevňovacího bajonetu pro fotoaparáty s obrazovým snímačem ve formátu kinofilmu. Díky tomu dopadne na obrazový snímač fotoaparátu více světla, což umožní svobodnější tvorbu a zachytí více detailů, prostorové hloubky a barev.

Nikon Z 5 se v hierarchii nachází pod fotoaparáty Nikon Z 7 a Z 6 a je konstruován pro každého, kdo chce začít zkoumat krásy fotografie pořízené FX fotoaparáty. Bez ohledu na to, jestli uživatel fotografuje nebo zaznamenává videa 4K, uvidí ve výsledcích pozoruhodný nárůst detailů, prostorové hloubky a barev. Brilantních snímků s působivým dynamickým rozsahem lze díky 24,3MP obrazovému snímači CMOS formátu FX, který plně využívá vysokou propustnost světla bajonetu Nikon Z s extrémně velkým průměrem, dosáhnout i při použití vysokých citlivostí ISO. Hybridní 273bodový AF systém Nikon zaostřuje v celém obrazovém poli a stejný elektronický hledáček jako v osvědčených přístrojích Z 6 a Z 7 nabízí extrémně ostré zobrazení. Dva sloty pro paměťové karty poskytují všestranné úložiště a ovládání fotoaparátu je díky osvědčené ergonomii systému Nikon Z včetně výrazného gripu zcela komfortní. Fotoaparát lze rovněž napájet pomocí rozhraní USB – ideální vybavení v případě záznamu dlouhých časosběrných sekvencí z okna obývacího pokoje!

Nikon Z 5 je kompatibilní se všemi světelnými a kompaktními objektivy NIKKOR Z od širokoúhlých objektivů s pevnou ohniskovou vzdáleností až po teleobjektivy se zoomem. Součástí základní sady s fotoaparátem je výjimečně snadno přenosný objektiv NIKKOR Z 24–50 mm f/4–6,3. Tento nový malý, ostrý a všestranný základní objektiv se zoomem pokrývá nejpoužívanější ohniskové vzdálenosti a poskytuje vynikající obrazový výkon pro statické snímky i videa. Nikon Z 5 je rovněž plně kompatibilní s adaptérem bajonetu FTZ, který umožňuje beze ztráty kvality obrazu používat objektivy NIKKOR s bajonetem Nikon F

Podmanivé výsledky
Portréty s bohatou tonální gradací. Videa e extrémně malou hloubkou ostrosti. Obrazový snímač CMOS ve formátu kinofilmu s 24,3 MP plně využívá výhod velké propustnosti světla bajonetu Nikon Z s velkým průměrem pro získání špičkových výsledků.

Skvělé výsledky při libovolném osvětlení
Užívejte si svobodu okamžité adaptace na změny osvětlení díky širokému rozsahu citlivostí ISO 100–51 200 fotoaparátu. Není třeba mít obavy z obrazového šumu: čisté snímky s působivým dynamickým rozsahem získáte při použití vysokých i nízkých citlivostí ISO.

Vysoce účinná redukce vibrací
Výkonná redukce vibrací v pěti osách zabudovaná ve fotoaparátu umožňuje fotografovat až o 5 EV delšími časy závěrky, než by jinak bylo možné. Bez ohledu na použitý objektiv NIKKOR Z tak zachytíte ostré snímky a stabilní videa.

Kompaktní sada, velké možnosti
Fotoaparát Nikon Z 5 s obrazovým snímačem ve formátu kinofilmu je snadno přenosný a skvěle vybavený – stejně jako objektiv NIKKOR Z 24–50 mm dodávaný v základní sadě fotoaparátu Z 5. Tento objektiv NIKKOR Z je nejmenším a nejlehčím dostupným objektivem se zoomem ve formátu kinofilmu.¹ Poskytuje neobyčejně velkou míru svobody zachycení mnohem více objektů od širokoúhlých záběrů až po působivé portréty – a na libovolném místě.

Přesné zaostřování
Systém hybridního automatického zaostřování (AF) s 273 zaostřovacími poli zaručuje rychlé, přesné a sametově hebké zaostřování. Přístroj zaostří na objekty a udrží je ostré v libovolném místě obrazového pole.

Perfektní portréty
Působivé snímky lidí, psů a koček. Při fotografování může přístroj zaostřovat na oko fotografovaného objektu a udržovat toto zaostření i v případě, že se objekt pohybuje.

Dva sloty pro paměťovou kartu
Dva sloty pro paměťovou kartu umožňují vložení rychlých karet SD standardu UHS-II. Sloty lze snadno nastavit tak, aby se jeden používal pro fotografování a druhý jako záloha. Nebo lze do jednoho slotu zaznamenávat videa a do druhého snímky.

Odolná a současně lehká konstrukce
Odolné a zároveň lehké tělo z hořčíkové slitiny je vybavené těsněními proti klimatickým vlivům, která zabraňují vnikání prachu a vlhkosti do přístroje. A to zejména okolo všech pohyblivých částí a tlačítek.

Ergonomie systému Nikon Z
Tělo tohoto fotoaparátu ve formátu kinofilmu je možná malé, ale stále se snadno ovládá. Rozměrný grip poskytuje pocit jistoty a klíčové ovládací prvky jsou perfektně rozmístěné.

Extrémně ostrý elektronický hledáček
S elektronickým hledáčkem poskytujícím vysoké rozlišení s 3 690 000 pixely uvidíte přesně to, co zachytíte. Klíčová nastavení jako expozice, citlivost ISO a vyvážení bílé barvy jsou aplikována v reálném čase.

Nerušený provoz
Fotoaparát Nikon Z 5 lze nabíjet (ve vypnutém stavu) nebo napájet prostřednictvím rozhraní USB². To je praktické, pokud chcete s přístrojem pracovat delší časový úsek v interiéru nebo pokud chcete zaznamenávat například časosběrné video.

Vyklápění a dotykové ovládání
Výklopný dotykový monitor lze snadno nastavit do optimálního úhlu a dotykem lze i zaostřovat. Přetažením prstu po monitoru lze procházet snímky a videa a poklepáním zobrazit obrazové pole ve 100% zvětšení.

Snadná autorská tvorba
Vtiskněte svým snímkům a videím nezaměnitelný autorský rukopis. Systém Nikon Picture Control umožňuje aplikovat unikátní tvůrčí filtry a kontrolovat výsledky v reálném čase v elektronickém hledáčku nebo na monitoru.

Plynulá videa 4K
Proměňte běžné okamžiky v kinematografické zážitky. Nikon Z 5 zachycuje ostrou stopáž videa ve formátu 4K Ultra HD a objektivy NIKKOR Z ve formátu kinofilmu umožňují dosažení působivé limitované hloubky ostrosti. Přímo ve fotoaparátu můžete vytvářet poutavá časosběrná videa a zároveň fotografovat během filmování.

Plné propojení
Vestavěná připojení Wi-Fi® a Bluetooth® usnadňují sdílení výsledků a aplikace Nikon SnapBridge promění váš telefon ve výkonné příslušenství. Můžete snadno přenášet snímky a videa nebo proměnit své chytré zařízení ve vzdálený monitor a ovladač.

Bajonet: Nikon Z

100% zboží
z CZ distribuce
Nejlepší ceny
K vybraným produktům
slevové kupóny a dárky
Kamenné prodejny
2x v Brně
Jsme zkušení fotografové
Rádi vám poradíme!