Nikon Z30 VLOGGER KIT

 

Malý, dobře vybavený a velmi snadno použitelný fotoaparát mirrorless Z 30 je ideální pro každého, kdo chce získat více než poskytuje chytrý telefon.

Dostupnost: skladem
DOPRAVA ZDARMA
23 990 Kč s DPH
19 826 Kč bez DPH

MÁTE DOTAZ? RÁDI VÁM PORADÍME...

724 755 055

Popis a parametry

Kompaktní bezzrcadlovka optimalizovaná pro vloggery a videomakery – to je nový Nikon Z30. Kombinace vynikající kvality obrazu, záznamu 4K/30p videa, 20,8 Mpx CMOS snímače formátu DX a spolehlivého autofokusu povznese vaší tvorbu na novou úroveň. Elektronická redukce vibrací pomáhá udržet stabilní záběr i při natáčení z ruky. Vestavěný stereofonní mikrofon se stará o křišťálově čistý zvuk. Ostření na různé typy objektů usnadňuje detekce očí a zvířat pro statické snímky i video. Pro dynamické scény je k dispozici rychlé sériové snímání až 11 sn./s. Z30 zahrnuje 3" výklopný LCD displej pro snadné pořizování vlastních videologů nebo autoportrétů, displej je navíc plně dotykový.

 

Dopřejte si záznam v profesionální kvalitě

Zaznamenejte okolní svět s působivými detaily v rozlišení UHD 4K se snímkováním až do 30p, nebo zvolte zpomalený záznam ve Full HD/120p pro kreativní vyjádření. S limitem videa si hlavu lámat nemusíte, Z30 totiž nabízí nepřetržitý záznam po dobu až 2 hodin 15 minut ve Full HD rozlišení, ve 4K pak 35 minut. Díky elektronické stabilizaci navíc můžete pořizovat stabilní a plynulé záběry i při natáčení z ruky. Pokud fotoaparát použijete jako webkameru, k dispozici máte rozlišení Full HD/60p nebo 4K/30p. Pro delší záběry, streamování a další případy, kdy je vyžadován dlouhý provoz fotoaparátu, lze Z30 napájet přes port USB Type-C.

 

Pozdvihněte vaší tvorbu na novou úroveň

Jádrem fotoaparátu Z30 je 20,9 Mpx CMOS snímač formátu DX, který lze využít nejen pro záznam 4K videa, ale zároveň poslouží všem vašim každodenním fotografickým potřebám. APS-C snímač s citlivostí až ISO 25 600 pro video a až ISO 51 200 pro fotografie si skvěle poradí i v případech s horším osvětlením, navíc umožňuje lépe pracovat s hloubkou ostrosti a snadno tak dosáhnout rozostřeného pozadí pro zvýraznění hlavního objektu. Ve výbavě Z30 nechybí možnost časosběrného videa se zpracováním přímo ve fotoaparátu a nabízí řadu efektů a filtrů pro ozvláštnění vašich záběrů.

 

Vždy ostrý obraz

Hybridní systém automatického ostření využívá metody kontrastní i fázové detekce k rychlému a přesnému zaostření pro fotografie i videa. Autofokus využívá detekci očí a zvířat a rychle tak zaostří na oči lidí nebo koček a psů, a to i v případě, že se na okamžik odvrátí od fotoaparátu. Zachytit ten správný moment pomůže rychlé sériové snímání s možností záznamu až 11 snímků za sekundu.

 

Křišťálově čistý zvuk

Jakožto fotoaparát navržen speciálně pro vlogování a tvorbu obsahu nabízí Z30 nejen špičkový záznam videa, ale také zvuku. Integrované stereofonní mikrofony zajistí křišťálově čistý záznam zvuku, avšak v případě potřeby nechybí 3,5 mm konektor pro připojení externího mikrofonu. Menu zvuku nabízí možnosti pro záznam vašeho hlasu nebo okolních zvuků, jako je hudba nebo pouliční ruch.

Bajonet: Nikon Z

100% zboží
z CZ distribuce
Nejlepší ceny
K vybraným produktům
slevové kupóny a dárky
Kamenné prodejny
2x v Brně
Jsme zkušení fotografové
Rádi vám poradíme!