Nikon Z 85mm f/1,8 S

 

Akce UŠETŘI S NIKONEM LÉTO platí do 22.7.2024 nebo do vyprodání zásob !

Nový objektiv s oblíbeným pevným ohniskem 85mm, určený pro full frame bezzrcadlovky Nikon s bajonetem "Z". Díky vysoké světelnosti f/1,8 docílíte krásného efektu bokeh/rozostření. Špičkový optický výkon, ostrost a živé barvy předurčují tento objektiv pro focení portrétů i přírodích detailů.

Dostupnost: skladem
DOPRAVA ZDARMA
19 590 Kč s DPH
16 190 Kč bez DPH

MÁTE DOTAZ? RÁDI VÁM PORADÍME...

724 755 055

NIKKOR Z 85 mm f/1,8 S

S tímto 85mm objektivem pro fotoaparáty mirrorless s obrazovým polem ve formátu kinofilmu dokážete pořídit portrétní snímky, jejichž ostrost vás chytí za srdce, ať už fotografujete jakoukoli scénu – klasické portréty s hlavou a rameny nebo přírodní detaily. Jeho špičkový optický výkon vás přenese do nové dimenze detailů a nuancí. Hladce překonává i své předchůdce, objektivy se světelností f/1,4 a pevnou ohniskovou vzdáleností.

Ať už fotografujete intimní scény nebo velkolepé akce, pořizujete aranžované snímky nebo momentky, tento 85mm portrétní objektiv s vysokou světelností f/1,8 vám nabídne báječnou flexibilitu. Díky bajonetu Nikon Z s velkým průměrem je i při fotografování za přirozeného světla celé obrazové pole plné působivých detailů. Objektiv rychle zaostřuje a fotoaparáty Nikon Z jsou schopny zaměřit se na oko objektu bez ohledu na to, jestli stojí osamoceně nebo je jen jednou z tváří v davu.

Skutečná hloubka

Kochejte se nádhernou, přirozeně působící reprodukcí neostrých míst obrazu (bokeh) přecházející plynule k okrajům obrazového pole. Zaostřená místa jsou vždycky perfektně vykreslená a bodové jasy jsou reprodukované v podobě kruhových plošek.

 

Jemné detaily

Odstíny pleti působí přirozeně a ostrost obrazů až do krajů obrazového pole je působivá – i při fotografování s plně otevřenou clonou. Nejkratší zaostřitelná vzdálenost je pouze 0,8 m. Díky tomu bude scéna celá vaše, od blízkých objektů až po nekonečno.

 

Krásy protisvětla

Antireflexní vrstvy Nikon Nano Crystal Coat si dokážou poradit se závojem a reflexy. Vaše snímky budou brilantnější, ať použijete jakékoli nastavení. I při fotografování v protisvětle je reprodukce každého prvku scény bez chybičky.

 

Pořizujte videozáznamy s nádherně limitovanou hloubkou ostrosti. Tento 85mm objektiv vám umožní působivě izolovat od okolí snímané objekty na emocemi nabitých záběrech zblízka i v nočních scénách obohacených o krásně rozostřené pozadí. Praktický bezhlučné automatické zaostřování vám umožní využít okamžiky ticha k výjimečným snímkům. Tichým příkazovým kroužkem dokážete zaostřovat naprosto přesně. Podařilo se nám téměř odstranit změny ohniskové vzdálenosti při zaostřování.

Intuitivní ovládání

Nenechte se ničím omezovat. Široký vroubkovaný příkazový kroužek vám poskytne přesné a intuitivní ovládání. Můžete s ním tiše ovládat clonu nebo korekci expozice, v režimu manuálního zaostřování zase funguje jako zaostřovací kroužek.

 

Může s vámi, ať jdete kamkoli

Snímky můžete klidně pořizovat za deště i ve spršce šampaňského na oslavách. Všechny pohyblivé součásti tubusu objektivu jsou utěsněny proti prachu a vodním kapkám.

 

Bajonet: Nikon Z
Určeno pro formát snímače: Full-frame (FX)
Ohnisková vzdálenost (mm): 85
Světelnost (f/): 1.8

100% zboží
z CZ distribuce
Nejlepší ceny
K vybraným produktům
slevové kupóny a dárky
Kamenné prodejny
2x v Brně
Jsme zkušení fotografové
Rádi vám poradíme!