Nikon Z 70-200mm f/2,8 VR S

Akce UŠETŘI S NIKONEM LÉTO platí do 22.7.2024 nebo do vyprodání zásob !

Profesionální střední teleobjektiv se zoomem 70-200mm pro full frame bezzrcadlovky Nikon s bajonetem Z. Tento objektiv s vysokou světelností f/2,8 je vybaven pokročilou optikou a důkladně utěsněn proti povětrnostním vlivům. Výjimečná ostrost a kontrast jsou patrné na celém snímku. Ať už fotografujete sport, akce nebo reportáže, tento výjimečně kompaktní objektiv vás osvobodí při fotografování v

Dostupnost: skladem
DOPRAVA ZDARMA
58 890 Kč s DPH
48 669 Kč bez DPH

MÁTE DOTAZ? RÁDI VÁM PORADÍME...

724 755 055

Nikon Z 70-200mm f/2,8 VR S

Profesionální střední teleobjektiv se zoomem a světelností f/2,8
Buďte vždy připraveni. Tento objektiv pro fotoaparáty mirrorless s obrazovým polem ve formátu kinofilmu s vysokou světelností má vše potřebné: rozsah ohniskových vzdáleností 70–200mm, pokročilou optiku a důkladné utěsnění proti povětrnostním vlivům. Ať už fotografujete sport, akce nebo reportáže, tento výjimečně kompaktní objektiv vás osvobodí při fotografování vzdálených objektů.

Připraven k akci
Ať již akci fotografujete nebo zaznamenáváte na video, objektiv NIKKOR Z 70–200 mm f/2,8 VR S vám dá vše, co potřebujete. Zaostřování je plynulé, rychlé a bezhlučné a všechny prvky scény jsou vykresleny s mimořádnou brilancí. Parametry snímku můžete ovládat přímo na objektivu a konstrukce je dostatečně pevná, aby vydržela náročné podmínky každodenního profesionálního používání.
 
Vynikající reprodukce neostrých míst obrazu
Bajonet Nikon Z s velkým průměrem, devítilamelová kruhová clona a pevná světelnost f/2,8 umožňují dosahovat úchvatných výsledků za každého osvětlení. Tento teleobjektiv se zoomem zajišťuje také přirozeně působící reprodukci neostrých míst obrazu přecházející plynule k okrajům obrazového pole.

Více než ostrý
Ostrost celého snímku je vynikající - i při fotografování s plně otevřenou clonou nebo na krátké vzdálenosti. Nejkratší zaostřitelná vzdálenost je pouze 0,5 m při nejkratší ohniskové vzdálenosti a 1 m při nejdelší ohniskové vzdálenosti.

Už žádný závoj
Antireflexní vrstvy ARNEO a Nano Crystal Coat snižují výskyt reflexů a závoje. Skla Nikon ED a SR potlačují projevy barevné vady, a sklo SR kompenzuje obtížně zvladatelné modré světlo. Získáte ostřejší snímky a lepší kontrast.

Připraven na video
Pokud si akce říká o video, máte nad snímky plynulou a přesnou kontrolu. Na panelu objektivu je znázorněna hloubka ostrosti – proto můžete snadno určit minimální a maximální ostře reprodukovanou vzdálenost pro každou hodnotu clony. Podařilo se nám téměř odstranit změny ohniskové vzdálenosti při zaostřování a plynulá a stabilní regulace clony je zárukou přirozených změn expozice při natáčení scény.
 
Vydrží všechno
Objektiv je dokonale utěsněn a připraven na práci i v těch nejnáročnějších prostředích. Fluorová vrstva odpuzuje vodu, prach a nečistoty, aniž by snižovala kvalitu obrazu.

Instinktivní ovládání
Zoomový a zaostřovací kroužek kladou při otáčení optimální odpor pro komfortní ovládání. Bezhlučný příkazový kroužek lze používat k ovládání clony nebo nastavení citlivosti ISO či korekce expozice.

Přizpůsobitelné funkce
Blokování zaostření, měření expozice, bracketing a další. Tlačítkům Fn na objektivu můžete přiřadit celkem 21 různých funkcí.

Cílené informace
Informační panel OLED umožňuje rychle ověřit clonu, zaostřenou vzdálenost, přesnou ohniskovou vzdálenost, citlivost ISO a hloubku ostrosti přímo na objektivu.

 

Bajonet: Nikon Z
Určeno pro formát snímače: Full-frame (FX)
Ohnisková vzdálenost (mm): 70 - 200
Světelnost (f/): 2.8
Optická stabilizace: ANO
Průměr filtru (mm): 77
Sluneční clona (v balení): ANO
Sluneční clona (typ): HB-92
Délka (mm): 220
Hmotnost (g): 1440

100% zboží
z CZ distribuce
Nejlepší ceny
K vybraným produktům
slevové kupóny a dárky
Kamenné prodejny
2x v Brně
Jsme zkušení fotografové
Rádi vám poradíme!