Nikon Z 50mm f/1,2 S

 

Akce UŠETŘI S NIKONEM LÉTO platí do 22.7.2024 nebo do vyprodání zásob !

Profesionální základní objektiv s pevnou ohniskovou vzdáleností 50 mm a vysokou světelností f/1,2. Je určen pro full frame bezzrcadlovky Nikon Z. Tento špičkový objektiv přináší novou úroveň prostorové hloubky a detailů v klasické ohniskové vzdálenosti.

Dostupnost: skladem
DOPRAVA ZDARMA
55 990 Kč s DPH
46 273 Kč bez DPH

MÁTE DOTAZ? RÁDI VÁM PORADÍME...

724 755 055

Profesionální základní objektiv s pevnou ohniskovou vzdáleností 50 mm a světelností f/1,2
Tento vysoce světelný objektiv formátu FX, který je optimalizovaný pro vysokou propustnost světla bajonetu fotoaparátů mirrorless Nikon Z, přináší novou úroveň prostorové hloubky a detailů v klasické ohniskové vzdálenosti. Získáte nedostižné automatické zaostřování a výjimečnou obrazovou estetiku. Vytvořte své doposud nejlepší snímky s prostorovou hloubkou, ve které se umění snoubí s přesností.

Poskytněte své fotografii náskok před ostatními
Řezavě ostré řasy na dokonale neostrém pozadí. Ikonické pohledy s jemně zobrazenými bodovými zdroji světla. Působivá rozlišovací schopnost tohoto objektivu vám poskytuje všestranný tvůrčí štětec pro kreslení světlem. Své vize můžete realizovat v brilantních detailech od magnetizujících portrétů až po náladové filmové scény.

Nedostižné automatické zaostřování pro řezavě ostrý obraz
Pořizujete snímky s extrémně vysokým rozlišením? Tento objektiv pro fotoaparáty mirrorless formátu FX zaostřuje rychle, plynule a zároveň tiše. Zaostřená oblast je ostře reprodukována i při fotografování z malých vzdáleností nebo při využití limitované hloubky ostrosti.

Vynikající estetika v libovolném osvětlení
Světelnost f/1,2 otevírá nové možnosti v případě nízké hladiny dostupného osvětlení. Antireflexní vrstvy Nikon ARNEO a Nano Crystal Coat potlačují při fotografování objektů v protisvětle výskyt reflexů a závoje a poskytují působivě brilantní snímky.

Připraven pro libovolné prostředí
Na všech místech, na která vás vaše fotografické působení zavede, vám vynikající konstrukce tohoto objektivu poskytne perfektní odolnost a spolehlivost. Všechny pohyblivé části tubusu objektivu jsou důkladně utěsněny proti vnikání prachu a vlhkosti a gumové těsnění je umístěno rovněž okolo kovového upevňovacího bajonetu.

Kinematografická prostorová hloubka
Pokud své vize realizujete nejlépe na videu, tento objektiv s pevnou ohniskovou vzdáleností 50 mm vám poskytne výrazné možnosti s ohledem na práci s hloubkou ostrosti. Od krátkých filmů až po reklamní kampaně získáte stopáž s výrazným kinematografickým účinkem. Změny ohniskové vzdálenosti při přeostřování jsou prakticky úplně eliminovány a plynulé řízení expozice zaručuje stabilní expoziční přechody mezi interiéry a exteriéry.

Plynulé ovládání
Bezhlučný příkazový kroužek je tichý a přesný a nabízí optimální odpor pro komfortní ovládání. Lze jej použít pro nastavení clony, citlivosti ISO a korekce expozice – nebo pro manuální zaostřování.

Přesnost
Informační displej OLED zaručuje, že vám neuniknou žádné potřebné informace. Rychle a snadno zkontrolujete nastavení clony, zaostřenou vzdálenost, citlivost ISO a hloubku ostrosti.

Přizpůsobitelnost
Tlačítku Fn na objektivu můžete přiřadit různé funkce. Hbitě nastavíte expoziční parametry včetně měření expozice, zvětšení zobrazení, bracketing a další funkce.

Obsah balení:

  • objektiv Z 50mm f/1,2 S
  • Pouzdro na objektiv CL-C2
  • Sluneční clona HB-94
  • Krytka objektivu LC-82B
  • Zadní krytka LF-N1 pro objektivy s bajonetem Nikon Z

Bajonet: Nikon Z
Určeno pro formát snímače: Full-frame (FX)
Ohnisková vzdálenost (mm): 50
Světelnost (f/): 1.2
Optická stabilizace: NE
Průměr filtru (mm): 82
Sluneční clona (v balení): ANO
Sluneční clona (typ): HB-94
Délka (mm): 150
Hmotnost (g): 1090

100% zboží
z CZ distribuce
Nejlepší ceny
K vybraným produktům
slevové kupóny a dárky
Kamenné prodejny
2x v Brně
Jsme zkušení fotografové
Rádi vám poradíme!