Nikon Z 50-250mm f/4,5-6,3 DX VR

 

Akce UŠETŘI S NIKONEM LÉTO platí do 22.7.2024 nebo do vyprodání zásob !

Kompaktní zoom teleobjektiv s rozsahem 50-250mm, určený pro pro DX (APS-C) bezzrcadlovky s bajonetem "Z". Tento skvělý univerzální objektiv s velmi rychlým bezhlučným ostřením a redukcí vibrací přináší nádherně ostré snímky a videosekvence.

Dostupnost: skladem
DOPRAVA ZDARMA
7 590 Kč s DPH
6 273 Kč bez DPH

MÁTE DOTAZ? RÁDI VÁM PORADÍME...

724 755 055

Kompaktní teleobjektiv se zoomem pro fotoaparáty mirrorless
Vytvářejte jedinečné portréty. Fotografujte vzdálené akce. Při maximální ohniskové vzdálenosti 250 mm nabízí tento rychle zaostřující objektiv s pětinásobným zoomem více než většina ostatních. Ideální na cesty. Je to skvělý univerzální objektiv, který přináší nádherně ostré snímky a videosekvence.

Takto univerzální teleobjektiv se zoomem přináší rozsáhlé možnosti. Teď máte možnost zachytit vzdálené scény s perfektní ostrostí. Rychlost zaostřování odpovídá rychlosti akce. Díky bajonetu Nikon Z s velkým průměrem dokáže tento objektiv zachytit více světla v celém obrazovém poli. Bez ohledu na to, co fotografujete. Na každém snímku a videosekvenci získáte více detailů, prostorové hloubky a barev.

Při fotografování i záznamu videosekvencí tento objektiv NIKKOR Z v každém okamžiku exceluje. Vestavěná redukce vibrací umožňuje fotografovat s časy závěrky až o 5 EV delšími, než by bylo jinak možné. Snímky při ubývajícím denním světle budou brilantnější a filmové scény bez nežádoucích efektů chvění fotoaparátu. Zaostřování je rychlé a téměř neslyšitelné.

Portréty
Portréty s jemně reprodukovanými neostrými místy můžete fotografovat na dálku i při nízké hladině osvětlení. Nejkratší zaostřitelná vzdálenost pouhých 0,5 m umožňuje zaostřit na objekty, které jsou blíže.

Videosekvence
Ať už představujete scénu nebo přibližujete vzdálená panoramata, zaostřuje tento objektiv hladce a bezhlučně. Zaznamenaná stopáž v rozlišení 4K je ostrá a stabilní, i když filmujete při chůzi.

Bezhlučný příkazový kroužek můžete využít pro klíčové funkce, jako je manuální zaostřování, regulace clony (což se skvělé hodí u roztmívaček a stmívaček při záznamu videosekvencí) nebo ke korekci expozice.

Nikdy nezmeškáte správný okamžik snímku. Zasouvací mechanismus objektivu bez tlačítek lze snadno a rychle ovládat. Ohniskovou vzdálenost objektivu prodloužíte nebo zkrátíte jednoduchým otočením zoomového kroužku.

Tento teleobjektiv se zoomem pro fotoaparáty mirrorless formátu DX je v zasunutém stavu velmi kompaktní. Když objektiv zasunete, zaaretuje se, aby se nevysunul v brašně.

Bajonet: Nikon Z
Určeno pro formát snímače: APS-C (DX)
Ohnisková vzdálenost (mm): 50 - 250
Světelnost (f/): 4.5 - 6.3
Optická stabilizace: ANO
Průměr filtru (mm): 62
Sluneční clona (v balení): NE
Sluneční clona (typ): HB-90A
Délka (mm): 110
Hmotnost (g): 405

100% zboží
z CZ distribuce
Nejlepší ceny
K vybraným produktům
slevové kupóny a dárky
Kamenné prodejny
2x v Brně
Jsme zkušení fotografové
Rádi vám poradíme!