Nikon Z 24-70mm f/2,8 S

 

Akce UŠETŘI S NIKONEM LÉTO platí do 22.7.2024 nebo do vyprodání zásob !

Profesionální objektiv s ohniskovou vzdáleností 24-70mm, určený pro nové full-rame bezzrcadlovky Nikon s bajonetem "Z". Tento objektiv se vyznačuje mimořádně kompaktní konstrukcí, pokročilou optikou a důkladným utěsněním proti povětrnostním vlivům. Devítilamelová kruhová clona a konstantní světelnost f/2,8 umožňují vytvářet úchvatný hvězdicovitý efekt a krásně hladký přirozený bokeh.

Dostupnost: skladem
DOPRAVA ZDARMA
50 490 Kč s DPH
41 727 Kč bez DPH

MÁTE DOTAZ? RÁDI VÁM PORADÍME...

724 755 055

PNikon Z 24-70 mm f/2,8 S

Profesionální objektiv, který se vyznačuje mimořádně kompaktní konstrukcí, pokročilou optikou a důkladným utěsněním proti povětrnostním vlivům.

Ať již pořídíte statické snímky nebo video, tento spolehlivý objektiv přinese ohromné výsledky. Ostrost v celém obrazovém poli je vynikající a výkon při fotografování zblízka překonává jakýkoli aktuálně dostupný objektiv 24–70 mm pro obrazové snímače ve formátu kinofilmu. Odlesky jsou efektivně minimalizované a bajonet Nikon Z s velkým průměrem, devítilamelová kruhová clona a konstantní světelnost f/2,8 umožňují vytvářet úchvatný hvězdicovitý efekt projevující se na světelných zdrojích. Každá součást scény je podána s realistickou ostrostí a reprodukce neostrých míst obrazu (bokeh) je hladce odstupňovaná až do okrajů obrazu a má krásně přirozený vzhled.

Jeden objektiv. Téměř libovolné prostředí.

Objektiv nabízí ideální kombinaci kompaktní konstrukce a profesionálního výkonu. Je plně utěsněný vůči povětrnostním vlivům a odolává tedy úskalím každodenního profesionálního použití. Fluorová vrstva odpuzuje vodu, prach a nečistoty, aniž by snižovala kvalitu obrazu.

Zoomový a zaostřovací kroužek kladou přirozenou míru odporu pro komfortní ovládání. Přímo na objektivu můžete ovládat více parametrů fotografování než kdy dříve.

Instinktivní ovládání

Zoomový a zaostřovací kroužek vyžadují při otáčení optimální krouticí moment pro komfortní ovládání. Příkazový kroužek lze používat k tichému ovládání clony nebo k nastavení korekce expozice.

 

Přizpůsobitelné funkce

Od blokování zaostření po měření expozice, bracketing a další funkce. Tlačítku Fn objektivu můžete přiřadit celkem 21 různých funkcí.

 

Cílené informace

Informační panel OLED umožňuje rychle ověřit clonu, zaostřenou vzdálenost, přesnou ohniskovou vzdálenost a hloubku ostrosti přímo na objektivu.

 

Souhrn klíčových vlastností:

Extrémně ostrý obraz - vynikající ostrost až do okrajů obrazového pole. Výjimečný výkon při fotografování zblízka (nejkratší zaostřitelná vzdálenost 0,38 m).

Pokročilá optická konstrukce - 17 čoček / 15 členů s antireflexními vrstvami ARNEO a Nano Crystal.

Přizpůsobitelný příkazový kroužek - manuální zaostřování (výchozí možnost), bezhlučné ovládání clony (což se skvělé hodí u clonových přechodů při nahrávání videa) nebo korekce expozice.

Tlačítko L-Fn - můžete mu přiřadit až 21 různých funkcí. Od blokování zaostření po měření expozice, bracketing a další funkce.

Informační panel OLED - rychlé ověření clony, zaostřené vzdálenosti, přesné ohniskové vzdálenosti a hloubky ostrosti.

Spolehlivé provedení - odolná kompaktní konstrukce s důkladným utěsněním na ochranu proti prachu a vlhkosti.

Bajonet: Nikon Z
Určeno pro formát snímače: Full-frame (FX)
Ohnisková vzdálenost (mm): 24 - 70
Světelnost (f/): 2.8
Optická stabilizace: NE
Průměr filtru (mm): 82
Sluneční clona (v balení): ANO
Sluneční clona (typ): HB-87
Délka (mm): 126
Hmotnost (g): 805

100% zboží
z CZ distribuce
Nejlepší ceny
K vybraným produktům
slevové kupóny a dárky
Kamenné prodejny
2x v Brně
Jsme zkušení fotografové
Rádi vám poradíme!