Nikon Z 24-200mm f/4-6,3 VR

Akce UŠETŘI S NIKONEM LÉTO platí do 22.7.2024 nebo do vyprodání zásob !

Extrémně kompaktní zoom teleobjektiv pro full frame bezzrcadlovky Nikon Z. Díky širokému rozsahu 24–200mm, rychlému ostření a kvalitní optice umožňuje pořizovat snímky i videa s bohatými detaily. Je lehký, skladný a utěsněný proti prachu a vlhkosti, což z něj dělá ideálního společníka na cesty.

Dostupnost: skladem
DOPRAVA ZDARMA
20 190 Kč s DPH
16 686 Kč bez DPH

MÁTE DOTAZ? RÁDI VÁM PORADÍME...

724 755 055

Nikon Z 24-200mm f/4-6,3 VR

Extrémně kompaktní teleobjektiv se zoomem
Vyrážíte na cesty? Díky širokému rozsahu ohniskových vzdáleností 24-200mm a přirozené reprodukci neostrých míst obrazu (bokeh) vám může stačit tento rychle zaostřující teleobjektiv se zoomem pro fotoaparáty mirrorless. Je lehký, lze ho snadno uložit i do menších brašen, umožňuje pořizovat snímky i videa s bohatými detaily a je utěsněn proti prachu a vlhkosti.

Širokoúhlé i detailní záběry
Tento objektiv se zoomem od širokoúhlého objektivu po teleobjektiv pro fotoaparáty s obrazovým polem ve formátu kinofilmu pořizuje snímky i videa s nádhernými detaily, živými barvami a jemně reprodukovanými neostrými místy. Zaostřování je rychlé a bezhlučné a funkce redukce vibrací v objektivu pomáhá udržet všechny snímky stabilní. Objektiv je ideální pro fotografování přeplněné medíny za soumraku i pro filmování východu slunce nad širokými pláněmi.

Vysoký kontrast
Díky asférickým optickým členům a asférickým optickým členům ze skla ED je zkreslení v celém rozsahu zoomu minimální. Při fotografování širokoúhlým objektivem i teleobjektivem získáte ostré snímky s živými barvami a vysokým kontrastem.

Brilantní a jasný obraz
Antireflexní vrstvy Nikon ARNEO si dokážou poradit se závojem a reflexy. Zhotovené snímky budou mít vyšší brilanci i při fotografování přímo do zdrojů světla širokoúhlými ohniskovými vzdálenostmi. Věrné reprodukce dosáhnete i u bodových zdrojů světla, jako jsou pouliční lampy v noci.

Stabilita za nízké hladiny osvětlení
Redukce vibrací v objektivu umožňuje fotografovat s časy závěrky až o 4,5 EV delšími, než by bylo jinak možné. Snímky teleobjektivem při ubývajícím denním světle budou brilantnější a širokoúhlé filmové scény budou prosté nežádoucích účinků chvění fotoaparátu.

Ostré snímky zblízka
Květina prorůstající betonem. Vzory v krajině i portréty. Nejkratší zaostřitelná vzdálenost pouhých 0,5 m (při ohnisku 24 mm) znamená, že máte plnou kontrolu nad celým obrazovým polem i při fotografování na velmi krátkou vzdálenost.

Videa z cest lepší než kdy dříve
Díky vyspělé optice NIKKOR, která vám pomůže naplno využít vynikající kvalitu obrazu fotoaparátů Nikon Z, můžete pořizovat nádherná videa s obrazovým polem ve formátu kinofilmu. Automatické zaostřování je bezhlučné. Plynulá a stabilní regulace clony je zárukou přirozených změn expozice. Jsou minimalizovány změny ohniskové vzdálenosti při zaostřování a změny zaostření při zoomování.
 
Kompaktní, vyvážené, odolné provedení
Tento objektiv pro fotoaparáty mirrorless s obrazovým polem ve formátu kinofilmu velmi usnadňuje cestování s teleobjektivem se zoomem. Velký bajonet Nikon Z umožňuje využít jedinečnou konstrukci s umístěním větších optických členů v zadní části, díky níž je objektiv dokonale vyvážený a manipulace s ním velmi snadná.

Bajonet: Nikon Z
Určeno pro formát snímače: Full-frame (FX)
Ohnisková vzdálenost (mm): 24 - 200
Světelnost (f/): 4 - 6.3
Optická stabilizace: ANO
Průměr filtru (mm): 67
Sluneční clona (v balení): ANO
Sluneční clona (typ): HB-93
Délka (mm): 114
Hmotnost (g): 570

100% zboží
z CZ distribuce
Nejlepší ceny
K vybraným produktům
slevové kupóny a dárky
Kamenné prodejny
2x v Brně
Jsme zkušení fotografové
Rádi vám poradíme!