Nikon Z 24-120mm f/4 S

Věrnostní kupon 1700kč
Akce UŠETŘI S NIKONEM LÉTO platí do 22.7.2024 nebo do vyprodání zásob !

Vysoce všestranný objektiv s velkým rozsahem zoomu 24-120mm a světelností f/4. Je určen pro full frame bezzrcadlovky Nikon Z. S lehkou konstrukcí, pokročilou optikou a širokým rozsahem ohniskových vzdáleností je vynikajícím univerzálním objektivem.

Dostupnost: skladem
DOPRAVA ZDARMA
Původní cena: 25 490 Kč
23 790 Kč s DPH
19 661 Kč bez DPH

MÁTE DOTAZ? RÁDI VÁM PORADÍME...

724 755 055

NIKKOR Z 24–120 mm f/4 S - Vyprávějte své příběhy

Vysoce všestranný objektiv s velkým rozsahem zoomu a světelností f/4
Chystáte se někam? Objektiv NIKKOR Z 24–120 mm f/4 S s lehkou konstrukcí, pokročilou optikou a širokým rozsahem ohniskových vzdáleností je vynikajícím univerzálním objektivem. Komfortně rozšíří vaše možnosti pro statické snímky a videa u improvizovaných výletů i dlouho plánovaných fotografických expedic.

Jeden objektiv, mnoho možností
Různé destinace. Nové inspirace. Tento lehký objektiv se zoomem a velkým rozsahem ohniskových vzdáleností řady S nabízí vysokou všestrannost a komfort bez kompromisů v kvalitě. Každý snímek je zachycen v působivých detailech a pevná světelnost f/4 poskytuje tvůrčí všestrannost při fotografování širokoúhlý objektivem, základním objektivem i teleobjektivem.
 
Každá ohnisková vzdálenost vypráví svůj příběh
Rozsáhlé krajiny, působivá architektura, živé pouliční snímky, úchvatné portréty – a mnohem více. Výjimečně všestranný rozsah ohniskových vzdáleností 24–120 mm vám poskytne všechny potřebné obrazové úhly bez nutnosti výměny objektivů.

Více pro fotografování, méně na přenášení
Objektiv NIKKOR Z 24–120 mm f/4 S je na objektiv se zoomem s takto velkým rozsahem nadmíru dobře přenosný. Při tvorbě kompozic tak můžete stejně dobře zůstat na jednom místě, jako se pohybovat ve scéně. Takto kompaktní a všestranný objektiv se zoomem poskytuje mnoho možností.

Kamkoli se zatouláte
Tento vysoce výkonný objektiv s pevnou konstrukcí vás podrží na téměř libovolné výpravě. Je utěsněn proti prachu a kapající vodě a fluorová vrstva Nikon na předním optickém členu odpuzuje nečistoty a snadno se čistí.

Výjimečná kvalita obrazu
S takto kvalitním objektivem snadno pořídíte snímky, na jaké ostatní nedosáhnou. Můžete směle fotografovat do silných zdrojů světla. Zachytit dramatické scény v protisvětle. A zvýraznit zachycený objekt na měkkém, krémově rozostřeném pozadí.  NIKKOR Z 24–120 mm f/4 S rozšiřuje vaše možnosti zachycením působivě ostrých snímků s vysokým rozlišením – až do krajů obrazového pole. 

Konzistentní výsledky v celém rozsahu zoomu
Pevná světelnost f/4 nabízí vynikající tvůrčí kontrolu pro statické snímky i videa. Pořídíte portréty i makrosnímky s vynikající hloubkou ostrosti v celém rozsahu zoomu. Při záznamu videa můžete měnit ohniskové vzdálenosti beze změny expozice.

Povznášející brilance obrazu
Antireflexní vrstvy Nikon ARNEO a Nano Crystal Coat uchovávají vysoký kontrast snímků a potlačují výskyt reflexů a závoje vlivem parazitního světla dopadajícího z libovolného směru. Získáte tak krásné snímky i při fotografování scén s přímými zdroji světla v obrazovém poli.

Blízké záběry
Minimální nejkratší zaostřitelná vzdálenost a největší měřítko zobrazení 1 : 2,5 vám umožní zaplnit obrazové pole detaily. Izolujte objekty na širokém pozadí nebo experimentujte s kompresí prostoru: můžete fotografovat již od 0,35 m v celém rozsahu zoomu.

Vynikající výkon pro video
Objektiv NIKKOR Z 24–120 mm f/4 S je vynikající objektiv pro video. Automatické zaostřování je plynulé a tiché a objektiv vykazuje téměř nulové změny ohniskové vzdálenosti při přeostřování a změny zaostření při zoomování. Pokud přecházíte z interiérů do exteriérů nebo mezi tmavšími a jasnějšími scénami, dovoluje stabilní řízení expozice přirozené změny jasu pro získání přirozeně působící stopáže.

Přizpůsobitelné ovládání
Přímo na objektivu můžete snadno kontrolovat expoziční parametry. Tichý příkazový kroužek můžete použít pro snadné nastavení parametrů, jako je clona, citlivost ISO a korekce expozice. A tlačítku Fn na objektivu můžete přiřazovat své oblíbené funkce.

Kombinovaný zaostřovací systém
Kombinovaný zaostřovací systém využívá dvě poháněné jednotky automatického zaostřování, které jsou přesně synchronizované pro rychlé a přesné automatické zaostřování a dramaticky snižují optické vady objektivu v celém rozsahu ohniskových vzdáleností. Pořídíte tak ostré a brilantní snímky i při fotografování z blízkých vzdáleností.

 

Bajonet: Nikon Z
Určeno pro formát snímače: Full-frame (FX)
Ohnisková vzdálenost (mm): 24 - 120
Světelnost (f/): 4
Optická stabilizace: NE
Průměr filtru (mm): 77
Sluneční clona (v balení): ANO
Sluneční clona (typ): HB-102
Délka (mm): 118
Hmotnost (g): 630

100% zboží
z CZ distribuce
Nejlepší ceny
K vybraným produktům
slevové kupóny a dárky
Kamenné prodejny
2x v Brně
Jsme zkušení fotografové
Rádi vám poradíme!