Nikon Z 20mm f/1,8 S

 

Akce UŠETŘI S NIKONEM LÉTO platí do 22.7.2024 nebo do vyprodání zásob !

Extrémně širokoúhlý objektiv s pevnou ohniskovou vzdáleností 20mm a vysokou světelností f/1,8 pro full frame bezzrcadlovky Nikon s bajonetem Z. Díky vyspělé optice a důkladnému utěsnění proti povětrnostním vlivům je tento objektiv připraven na všechny myslitelné motivy.

Dostupnost: skladem
DOPRAVA ZDARMA
27 990 Kč s DPH
23 132 Kč bez DPH

MÁTE DOTAZ? RÁDI VÁM PORADÍME...

724 755 055

ˇNikon Z 20mm f/1,8 S

Extrémně širokoúhlý objektiv s pevnou ohniskovou vzdáleností a vysokou světelností f/1,8. Díky vyspělé optice a důkladnému utěsnění proti povětrnostním vlivům je tento 20mm objektiv s vysokou světelností pro fotoaparáty mirrorless s obrazovým snímačem ve formátu kinofilmu připraven na všechny myslitelné motivy. Nabízí velmi ostrý obraz až do krajů obrazového pole a skvělý výkon za nízké hladiny osvětlení. Všechny prvky scény jsou vykresleny s mimořádnou brilancí.

Vzhůru do divočiny
Krajiny s jemnými detaily. Dokonalá noční panoramata. Díky vynikajícímu optickému výkonu tento objektiv reprodukuje hvězdy jako rovnoměrné kruhové plošky i při fotografování s plně otevřenou clonou. Ostrost je neuvěřitelná i při zaostření na blízké objekty. A v protisvětle si objektiv dokáže účinně poradit se vznikem závoje.

Prostorová hloubka a krása
Bajonet Nikon Z s velkým průměrem, devítilamelová kruhová clona a světelnost f/1,8 umožňují dosahovat úchvatných výsledků za každého osvětlení. Zachytíte nádherné hvězdice světelných paprsků u bodových zdrojů světla a získáte přirozeně působící neostrá místa obrazu přecházející plynule k okrajům obrazového pole.

Nejen do šířky, ale také zblízka
Ostrost snímků je při fotografování zblízka znamenitá a výjimečná. Nejkratší zaostřitelná vzdálenost je pouze 0,2 m. Díky tomu máte plnou kontrolu nad obrazovým polem od nejbližších objektů až do nekonečna.

Ostrý a brilantní obraz
Optické členy ze skla ED a asférické optické členy korigují projevy barevné vady a antireflexní vrstvy Nikon Nano Crystal Coat potlačují výskyt závoje a reflexů. Ať použijete jakékoli nastavení, zachytíte mnohem více.

Videa inspirující k dobrodružství
Tento objektiv s obrazovým polem ve formátu kinofilmu rychle, plynule a tiše zaostřuje, což je ideální pro záznam videa. Získáte přesnou kontrolu nad hloubkou ostrosti přímo na objektivu a bezhlučný příkazový kroužek nabízí naprosto přesné zaostřování. Podařilo se nám téměř zcela odstranit změny ohniskové vzdálenosti při zaostřování.

Bajonet: Nikon Z
Určeno pro formát snímače: Full-frame (FX)
Ohnisková vzdálenost (mm): 20
Světelnost (f/): 1.8
Optická stabilizace: NE
Průměr filtru (mm): 77
Sluneční clona (v balení): ANO
Sluneční clona (typ): HB-95
Délka (mm): 108.5
Hmotnost (g): 505

100% zboží
z CZ distribuce
Nejlepší ceny
K vybraným produktům
slevové kupóny a dárky
Kamenné prodejny
2x v Brně
Jsme zkušení fotografové
Rádi vám poradíme!