Nikon Z 16-50mm f/3,5-6,3 DX VR

AKČNÍ CENA - OMEZENÝ POČET KUSŮ !!!

Extrémně přenosný širokoúhlý zoom objektiv s rozsahem 16-50mm, určený pro pro DX (APS-C) bezzrcadlovky s bajonetem "Z". Tento univerzální lehký objektiv s velmi rychlým bezhlučným ostřením a redukcí vibrací je ideálním společníkem, který vám umožní pořizovat skvělé snímky i kvalitní videosekvence.

Dostupnost: skladem
DOPRAVA ZDARMA
8 990 Kč s DPH
7 430 Kč bez DPH

MÁTE DOTAZ? RÁDI VÁM PORADÍME...

724 755 055

Extrémně přenosný širokoúhlý objektiv se zoomem pro fotoaparáty mirrorless
Díky všestrannému rozsahu ohniskových vzdáleností je tento rychle zaostřující širokoúhlý zoom skutečně univerzální. Při běžném rozhlížení i velkých dobrodružstvích získáte svobodu pořizovat skvělé snímky a videosekvence. V každém okamžiku.

Díky bajonetu Nikon Z s velkým průměrem může tento objektiv pro fotoaparáty mirrorless formátu DX zachycovat širokoúhlé záběry i portréty s lepšími detaily, hloubkou a barvami. Ukažte ohromující panorama města. Zachyťte skupinové snímky bez pózování i nenápadné snímky vystihující atmosféru okamžiku na ulici. Vyzkoušejte i videosekvence: budete překvapeni, jak stabilní záznam získáte.

Při fotografování i záznamu videosekvencí tento objektiv NIKKOR Z v každém okamžiku exceluje. Vestavěná redukce vibrací umožňuje fotografovat s časy závěrky až o 4,5 EV delšími, než by bylo jinak možné. Snímky při ubývajícím denním světle budou brilantnější a filmové scény bez nežádoucích efektů chvění fotoaparátu. Zaostřování je rychlé a téměř neslyšitelné.

Videosekvence, které si zamilujete
Tento objektiv vám umožňuje snadno přejít z širokoúhlých záběrů scény k detailům. Zaznamenaná stopáž v rozlišení 4K je ostrá a stabilní i při chůzi. Na širokoúhlé straně je objektiv vhodný pro záznam videosekvencí ve stísněných prostorech. Nejkratší zaostřitelná vzdálenost pouhých 0,2 m umožňuje zaostřit na blízké detaily.

Bezhlučný příkazový kroužek můžete využít pro klíčové funkce, jako je manuální zaostřování, regulace clony (což se skvěle hodí pro roztmívačky a stmívačky při záznamu videosekvencí) nebo ke korekci expozice.

Nikdy nezmeškáte správný okamžik snímku. Zasouvací mechanismus objektivu bez tlačítek lze snadno a rychle ovládat. Ohniskovou vzdálenost objektivu prodloužíte nebo zkrátíte jednoduchým otočením zoomového kroužku.

Tento objektiv se zoomem pro fotoaparáty mirrorless formátu DX váží pouhých 135 gramů a po zasunutí je zcela plochý. Když objektiv zasunete, zaaretuje se, aby se neočekávaně nevysunul.

Bajonet: Nikon Z
Určeno pro formát snímače: APS-C (DX)
Ohnisková vzdálenost (mm): 16 - 50
Světelnost (f/): 3.5 - 6.3
Optická stabilizace: ANO
Průměr filtru (mm): 46
Sluneční clona (v balení): NE
Sluneční clona (typ): HN-40
Délka (mm): 32
Hmotnost (g): 135

100% zboží
z CZ distribuce
Nejlepší ceny
K vybraným produktům
slevové kupóny a dárky
Kamenné prodejny
2x v Brně
Jsme zkušení fotografové
Rádi vám poradíme!