Nikon Z 14-24mm f/2,8 S

 

Akce UŠETŘI S NIKONEM LÉTO platí do 22.7.2024 nebo do vyprodání zásob !

Profesionální extrémně širokoúhlý zoom objektiv 14-24mm, určený pro full frame bezzrcadlovky Nikon Z. Tento vysoce světelný objektiv s pokročilou optikou a vynikající kresbou je skvělý pro propracované snímky krajin, dokonalá noční panoramata a působivé snímky architektury.

Dostupnost: skladem
DOPRAVA ZDARMA
55 990 Kč s DPH
46 273 Kč bez DPH

MÁTE DOTAZ? RÁDI VÁM PORADÍME...

724 755 055

OProfesionální extrémně širokoúhlý objektiv se zoomem a světelností f/2,8
Propracované snímky krajin. Dokonalá noční panoramata. Působivé snímky architektury. Tento vysoce světelný objektiv s pokročilou optikou, rozsáhlým systémem těsnění a ohniskovou vzdáleností 14–24 mm pro fotoaparáty mirrorless formátu FX je skutečný profesionál. Jeho vynikající kresba a kompaktní konstrukce jej vyzdvihují mezi všemi ostatními extrémně širokoúhlými objektivy.

Zkuste to v širokoúhlém stylu
Tento neuvěřitelně lehký objektiv se zoomem a ohniskovou vzdáleností 14–24 mm je všestranným tvůrčím nástrojem. Bajonet Nikon Z s velkým průměrem a pevná světelnost f/2,8 umožňují dosažení působivé výkonnosti, která konkuruje i objektivům s pevnou ohniskovou vzdáleností. Zaostřování je rychlé, plynulé a tiché, a navíc můžete přímo na objektivu ovládat expoziční parametry.

Dynamické vnímání prostoru
Rozsáhlé výhledy. Scenérie v interiérech. Od strhujících extrémně širokoúhlých kompozic po přehledové širokoúhlé snímky zachycující realisticky prostor scény. Využijte výhod výjimečné ostrosti, detailů a barev – při pořizování snímků i videí.

Krásně reprodukované noční scény
Bodové zdroje světla, jako jsou hvězdy nebo světla na panoramatu města, již nevyžadují časově náročné editace. Vynikající optický výkon a rozlišení zaručují věrnou reprodukci jemných detailů v oblasti světelných zdrojů v celém obrazovém poli.

Vynikající optický výkon
Objektiv nabízí výjimečnou brilanci v celém obrazovém poli. Úbytky světla na okrajích obrazového pole jsou účinně korigovány i při použití plně otevřené clony. Antireflexní vrstvy Nikon Nano Crystal Coat a ARNEO dramaticky redukují výskyt reflexů a závoje i u záběrů v protisvětle.

Plynulý a tichý provoz, rychlé reakce
Bez ohledu na to, jestli scéna vyžaduje statické snímky nebo video, máte vždy přesnou kontrolu nad vašimi záběry. Zoomový a zaostřovací kroužek kladou při otáčení optimální odpor pro komfortní ovládání. Automatické zaostřování je plynulé a tiché, změny ohniskové vzdálenosti při přeostřování a změny zaostření při zoomování jsou prakticky eliminovány.

Odolné a spolehlivé provedení
Tento objektiv pro fotoaparáty mirrorless je skutečným dříčem, který je připraven i na nejnáročnější snímací prostředí. Rozsáhlá sada těsnění okolo pohyblivých částí tubusu objektivu chrání před vnikáním prachu a vlhkosti. Bajonet z hliníkové slitiny snižuje hmotnost a současně zvyšuje odolnost.

Extrémně kompaktní provedení
NIKKOR Z 14–24 mm f/2,8 S je nejkratším extrémně širokoúhlým objektivem se zoomem formátu FX se světelností f/2,8.¹ Při hmotnosti pouhých 650 g umožňuje snadno zachytit více prostoru.
Možnost použití filtrů
Kompaktní konstrukce umožňuje použití šroubovacích filtrů o průměru 112 mm společně s přiloženou speciální sluneční clonou. Zadní slot pro filtr umožňuje použití želatinových barevných filtrů.
Odolné provedení
Fluorová vrstva Nikon odpuzuje vodu, prach a nečistoty, aniž by snižovala kvalitu obrazu. Umožňuje také snazší čištění předního optického členu objektivu.

Obsah balení:

  • objektiv Z 14-24mm f/2,8 S
  • krytka objektivu LC-Z1424 (přední krytka)
  • krytka objektivu LC-K104 (přední krytka)
  • krytka objektivu LF-N1 (zadní krytka)
  • sluneční clona HB-96
  • sluneční clona HB-97
  • pouzdro na objektiv CL-C2

Bajonet: Nikon Z
Určeno pro formát snímače: Full-frame (FX)
Ohnisková vzdálenost (mm): 14 - 24
Světelnost (f/): 2.8
Optická stabilizace: NE
Průměr filtru (mm): 112
Sluneční clona (v balení): ANO
Sluneční clona (typ): HB-96 + HB-97
Délka (mm): 124.5
Hmotnost (g): 650

100% zboží
z CZ distribuce
Nejlepší ceny
K vybraným produktům
slevové kupóny a dárky
Kamenné prodejny
2x v Brně
Jsme zkušení fotografové
Rádi vám poradíme!