Nikon D780 tělo

Akce UŠETŘI S NIKONEM LÉTO platí do 22.7.2024 nebo do vyprodání zásob !

Nová výkonná full-frame digitální zrcadlovka, která kreativním fotografům přináší nejmodernější technologie a vysoký výkon v odolném kompaktním těle. Nový Nikon D780 je spolehlivý partner pro sebevědomé tvůrce na celém světě. Pořizuje videa stejně brilantně jako fotografie.

Dostupnost: skladem
DOPRAVA ZDARMA
54 790 Kč s DPH
45 281 Kč bez DPH

MÁTE DOTAZ? RÁDI VÁM PORADÍME...

724 755 055

NIKON D780

Nová výkonná digitální zrcadlovka, která kreativním fotografům nabízí vše, co od fotoaparátu s obrazovým polem FX (full-frame / formát kinofilmu) požadují. A přidává něco navíc. D780 je spolehlivý partner pro sebevědomé tvůrce na celém světě. Pořizuje videa stejně brilantně jako fotografie, je to všestranný nástroj pro tvorbu bez jakýchkoli limitů.

Odolný fotoaparát D780 má rychlý samostatný hybridní systém automatického zaostřování pro režim živého náhledu a rychlý a výkonný 51bodový systém automatického zaostřování s fázovou detekcí pro fotografování s využitím hledáčku. V režimu živého náhledu je k dispozici stejný systém automatického zaostřování jako v  mirrorless Nikon Z6. Zaostřování s detekcí očí umožňuje sledovat výrazy tváří a automatické zaostřování při nízké hladině osvětlení podporuje spolehlivé zachycení objektu až do hladiny osvětlení -6 EV. Při fotografování s využitím hledáčku mohou fotografové využívat výkonnou funkci sledování a rychlé přepínání mezi pokročilými režimy AF.

K univerzálnosti tohoto fotoaparátu přispívají i vysoké snímací frekvence: až 7 sn./s při fotografování s využitím hledáčku a 12 sn./s v režimu bezhlučného fotografování v živém náhledu. K dalším skvělým vlastnostem patří mimořádně krátký čas závěrky 1/8 000 s, umožňující flexibilní synchronizaci s blesky Nikon Speedlight. Na druhou stranu lze čas prodloužit až na 900 s, při kterých lze dokonale zachytit dramatické světelné stopy či noční panoramata.

Filmaři si zamilují kvalitu videí, které lze s fotoaparátem D780 dosáhnout. Fotoaparát pomocí obrazového snímače s rozlišením 6K vytváří stopáž s extrémně vysokým rozlišením 4K/UHD při frekvenci 30p/25p/24p bez výřezu. Kameramani také mohou zaznamenávat bohatou stopáž HDR HLG na externí záznamové zařízení a zobrazovat ji přímo v kompatibilním televizoru nebo monitoru.

AUTOMATICKÉ ZAOSTŘOVÁNÍ PŘI FOTOGRAFOVÁNÍ S VYUŽITÍM HLEDÁČKU

  • 51bodový AF systém s fázovou detekcí pracuje již od hodnoty jasu -3 EV. Nabízí výkonnou funkci sledování objektu a rychlého přepínání mezi pokročilými režimy AF.

AUTOMATICKÉ ZAOSTŘOVÁNÍ V ŽIVÉM NÁHLEDU

  • 273bodový hybridní zaostřovací systém funguje až do jasu -4 EV, v režimu automatického zaostřování při nízké hladině osvětlení až do jasu -6 EV. Při fotografování je k dispozici zaostřování s detekcí očí.

SNÍMACÍ FREKVENCE AŽ 12 SN./S

  • Maximální snímací frekvence s automatickým zaostřováním a expozicí je 7 sn./s, při bezhlučném fotografování v živém náhledu se dostanete až na 12 snímků za sekundu. Snímky v plném rozlišení získáte i při fotografování do formátu RAW.

OPTICKÝ HLEDÁČEK A VÝKLOPNÝ DOTYKOVÝ MONITOR

  • Optický hledáček se zvětšením 0,70x poskytuje široké zorné pole a 100% pokrytí. Výklopný monitor LCD s 2 359 000 pixely umožňuje ovládat automatické zaostřování a spouštění závěrky dotykem.

ŠPIČKOVÁ KVALITA OBRAZU

  • Objektivy s bajonetem Nikon F. Obrazový snímač CMOS ve formátu kinofilmu s 24,5 milionu pixelů. Systém zpracování obrazu EXPEED 6. Stejný RGB snímač 180K (180 000 pixelů) a pokrokový systém detekce motivu jako u modelu D850.

EXTRÉMNĚ ŠIROKÝ ROZSAH CITLIVOSTÍ ISO

  • Fotoaparát D780 má širší rozsah citlivostí ISO než uznávaný model D850. Pracovní rozsah citlivostí je ISO 100-51 200, a lze ho rozšířit na 204 800 či ISO 50.

VIDEA Z DIGITÁLNÍ JEDNOOKÉ ZRCADLOVKY VE FORMÁTU KINOFILMU

  • Fotoaparátem můžete zaznamenávat videa s extrémně vysokým rozlišením 4K/UHD při 30p/25p/24p bez ořezu. Nahrávejte ve formátu N-Log nebo HLG (Hybrid Log Gamma).

TVŮRČÍ SVOBODA

  • Časosběrná videa přímo ve fotoaparátu. Fotografie o velikosti 2 miliony pixelů pořízené rychlostí 120 sn./s. Digitální úpravy ve fotoaparátu. A mnohem více.

RYCHLÝ PŘENOS SNÍMKŮ

  • Vysokorychlostní přenos dat a bezdrátové připojení fotoaparátu usnadňují přenos snímků. Aplikace SnapBridge umožňuje sdílet soubory ve formátu JPEG a RAW s jakýmkoli chytrým zařízením.


100% zboží
z CZ distribuce
Nejlepší ceny
K vybraným produktům
slevové kupóny a dárky
Kamenné prodejny
2x v Brně
Jsme zkušení fotografové
Rádi vám poradíme!