Nikon Coolpix P950

AKČNÍ CENA - OMEZENÝ POČET KUSŮ !!!

Nový Nikon Coolpix P950 má neuvěřitelný 83násobný optický zoom (ekvivalent ohniskové vzdálenosti 2 000 mm), robustní tělo a špičkovou výbavu. Ať už jste na letecké přehlídce nebo na safari, tento superzoom vám dává skvělou možnost přiblížit si svět a získat ty nejlepší snímky a 4K videa.

Dostupnost: skladem
DOPRAVA ZDARMA
23 490 Kč s DPH
19 413 Kč bez DPH

MÁTE DOTAZ? RÁDI VÁM PORADÍME...

724 755 055

Nový superzoom Nikon Coolpix P950 s působivým 83násobným optickým zoomem

Tento odolný superzoom je pokračovatelem modelu COOLPIX P900 a přináší řadu žádaných funkcí, které velmi usnadňují pořizování snímků vzdálených objektů s výjimečnými detaily – na ohromujících fotografiích i dokonale ostrých videích s rozlišením 4K.

Díky obrovskému dosahu je fotoaparát COOLPIX P950 ideální pro fotografy ptáků či divoké přírody a pozorovatele letadel. 83násobný optický zoom nabízí rozsah ohniskových vzdáleností 24–2000mm a 166násobný zoom s funkcí Dynamic Fine Zoom digitálně prodlužuje horní limit ohniskové vzdálenosti na neuvěřitelných 4000mm.

Fotografové života v přírodě pracující za rozbřesku nebo za soumraku získávají vynikající výsledky díky objektivu NIKKOR s vysokou světelností f/2,8. Obraz je velmi ostrý i při fotografování s velkým přiblížením. Kameramani mohou natáčet uchvacující videa prchavých okamžiků v rozlišení 4K. Hlavní nastavení expozice lze upravovat během filmování, což je ideální pro podmínky se změnami osvětlení. Fotoaparát COOLPIX P950 podporuje také záznam ve formátu RAW (NRW) pro plné využití pokročilých programů pro zpracování a úpravy snímků. Díky plnohodnotným sáňkám můžete snadno nasadit příslušenství Nikon, například mikrofon či hledáček.

Souhrn klíčových vlastností:

- Neuvěřitelný zoom. 83násobný optický zoom (24–2000mm) a 166násobný zoom s funkcí Dynamic Fine Zoom (4000mm).
- Objektiv NIKKOR s vysokou světelností. Světelnost f/2,8 a optické sklo Super ED pomáhající snižovat zkreslení při dlouhých ohniskových vzdálenostech.
- Nejlepší snímky. Obrazový snímač CMOS 16MPx, rychlý systém zpracování obrazu EXPEED a systém optické redukce vibrací.
- Podpora formátu RAW. Možnost ukládat nekomprimované snímky ve formátu RAW (NRW) a exportovat je do programů pro zpracování/úpravy.
- Videa 4K. Záznam videa 4K UHD / 30p nebo Full HD / 60p. Nahrávání stereozvuku a manuální úpravy nastavení expozice při zaznamenávání.
- Časosběrná videa přímo ve fotoaparátu. Záznam časosběrného videa v délce kolem 10 sekund a přehrávání frekvencí 25 nebo 30 sn./s.
- Výklopný a otočný monitor LCD. Jasný monitor LCD s úhlopříčkou 8,1 cm a 921 000 pixely lze vyklopit a natočit skoro všemi směry.
- Velký elektronický hledáček. Velký 1cm elektronický hledáček OLED s 2 360 000 pixely a snímačem pohledu do hledáčku.
- Komfortní ovladač zoomu. Rozměrný grip, boční ovladač zoomu a tlačítko zoomu se skokovým vrácením usnadňují manipulaci.
- SnapBridge. Fotografie můžete synchronizovat s chytrým zařízením nebo přes zařízení fotoaparát dálkově ovládat.
- Plnohodnotné sáňky na příslušenství. Nasaďte příslušenství Nikon, např. blesky Speedlight, mikrofony nebo kolimátor (skládací hledáček) Nikon DF-M1.


100% zboží
z CZ distribuce
Nejlepší ceny
K vybraným produktům
slevové kupóny a dárky
Kamenné prodejny
2x v Brně
Jsme zkušení fotografové
Rádi vám poradíme!