Nikon Coolpix B600

 

Vyberte barvu:
Pouzdro ZDARMA!

Nový fotoaparát COOLPIX s extrémním 60násobným optickým zoomem, velkým monitorem a pevným gripem. Řada kreativních režimů usnadňuje vytváření uměleckého vzhledu snímků a videosekvencí. Díky funkci SnapBrige je možné využít chytrý telefon či tablet k okamžitému sdílení vašich nejlepších snímků.

Dostupnost: skladem
DOPRAVA ZDARMA
8 490 Kč s DPH
7 017 Kč bez DPH

MÁTE DOTAZ? RÁDI VÁM PORADÍME...

724 755 055

Nový fotoaparát COOLPIX s extrémním 60násobným optickým zoomem, velkým monitorem a pevným gripem. Je nabitý výkonnými funkcemi a dodávaný s optikou NIKKOR pro skvělé snímky.

Obrazový snímač CMOS Nikon s 16 miliony pixelů a technologií přímého osvětlení fotodiod a funkce redukce vibrací poskytují vynikající výsledky i za nízké hladiny osvětlení.

Funkce SnapBridge usnadňuje sdílení těch nejlepších snímků a využívání chytrého zařízení k dálkově ovládanému fotografování.

Tento fotoaparát je vynikajícím univerzálním společníkem na rodinný výlet do parku i na víkendovou návštěvu vzdáleného města. Nahrává videosekvence ve formátu Full HD se stereofonním zvukem. Řada kreativních režimů usnadňuje vytváření uměleckého vzhledu snímků a videosekvencí.

Klíčové vlastnosti fotoaparátu COOLPIX B600

Objektiv NIKKOR s 60násobným optickým zoomem. Ohnisková vzdálenost 24–1 440 mm.² S funkcí Dynamic Fine Zoom až 2 880 mm.³

Videosekvence Full HD. Stačí stisknout samostatné tlačítko videa a začnete zaznamenávat v rozlišení Full HD (1080p/30p) se stereofonním zvukem.

Velký monitor. 3palcový monitor LCD s 921 000 pixely a nastavitelným jasem, s antireflexní vrstvou.

Rychlé automatické zaostřování. Díky zaostřování s vyhledáním hlavního objektu se vám podaří zaostřit na vše rychle i při nízké hladině osvětlení.

Snadné dosažení uměleckého vzhledu. Kreativní režimy pro snímky i videosekvence. V režimu Makro pořídíte skvělé fotografie malých divů.


100% zboží
z CZ distribuce
Nejlepší ceny
K vybraným produktům
slevové kupóny a dárky
Kamenné prodejny
2x v Brně
Jsme zkušení fotografové
Rádi vám poradíme!