Nikon EDG 8x42

 

Nikon EDG 8x42

Dostupnost: do 1 týdne
DOPRAVA ZDARMA
56 890 Kč s DPH
47 017 Kč bez DPH

MÁTE DOTAZ? RÁDI VÁM PORADÍME...

724 755 055

Popis produktu

Špičkový dalekohled Nikon 8x42 EDG se střechovými hranoly a vynikající ergonomií, objektivy o průměru 42 mm a 8násobným zvětšením. Optická skla Nikon ED (skla s extrémně nízkým rozptylem světla), hranoly vícenásobně potažené dielektrickými vrstvami s vysokou odrazností a pokročilé vícenásobné antireflexní vrstvy zaručují vynikající propustnost světla a brilantní obraz s vysokým rozlišením a kontrastem i za nízké hladiny osvětlení. Zklenutí pole je minimalizováno optickou konstrukcí zaručující vysoce kvalitní obraz až do krajů zorného pole. Rozměrný, snadno použitelný zaostřovací šroub kryje volič dioptrické korekce a zamezuje tak nechtěným změnám nastavení dioptrické korekce. Tento vodotěsný, extrémně snadno přenosný dalekohled s pevnou konstrukcí odolává zamlžování a je ideální pro turistiku a pozorování přírody. Optická skla ED (skla s extrémně nízkým rozptylem světla) kompenzující projevy barevné vady a poskytující obraz s vyšším kontrastem a vynikajícím rozlišením.
Optická konstrukce potlačující zklenutí pole a nabízející ostrý a brilantní obraz až do krajů zorného pole. Dielektricky potažené střechové hranoly zaručující konzistentně vysokou propustnost světla v celém viditelném spektru pro obraz s věrnými barvami v celém zorném poli. Střechové hranoly potažené vrstvou pro fázovou korekci zaručující obraz s vysokým rozlišením. Všechny čočky a hranoly opatřené vícenásobnými antireflexními vrstvami pro neobvykle jasný obraz i za nízké hladiny osvětlení.
Všechny čočky a hranoly zhotovené z ekologických optických skel bez příměsí olova a arzénu. Velký zaostřovací šroub zamezující nechtěným změnám nastavení dioptrické korekce pro komfortní ovládání. Otočné a posuvné gumové očnice aretované v jednotlivých polohách záskoky pro snadné umístění oka do optimální pozorovací pozice. Konstrukce okulárů High-eyepoint pro snadné pozorování celého zorného pole i při použití brýlí. Nejkratší zaostřitelná vzdálenost pouhé 3 m. Vodotěsné (do hloubky 5 m po dobu 10 minut) tělo těsněné O-kroužky a plněné dusíkem proti zamlžování.Tvarově optimalizované snímatelné očnice: zamezující vnikání postranního světla pro jasný obraz. Lehké tělo z hořčíkového odlitku s pevnou pogumovanou konstrukcí odolnou proti nárazům a poskytující komfortní uchopení. Vynikající ergonomie: konstrukce s krátkým spojovacím můstkem pro snadné uchopení a nastavitelný řemínek pro maximální komfort i při dlouhodobém používání.


100% zboží
z CZ distribuce
Nejlepší ceny
K vybraným produktům
slevové kupóny a dárky
Kamenné prodejny
2x v Brně
Jsme zkušení fotografové
Rádi vám poradíme!