Nikon 85mm f/3.5 G ED VR AF-S DX Micro

AKČNÍ CENA - OMEZENÝ POČET KUSŮ !!!

Nikon 85mm f/3,5G AF-S DX Micro VR

Dostupnost: skladem
DOPRAVA ZDARMA
12 590 Kč s DPH
10 405 Kč bez DPH

MÁTE DOTAZ? RÁDI VÁM PORADÍME...

724 755 055

Kompaktní a lehký makroobjektiv formátu DX s vysoce kvalitní optikou. Objektiv je vybaven systémem redukce vibrací Nikon druhé generace, který poskytuje stabilní obraz na obrazovém snímači i v hledáčku a umožňuje všestranné fotografování bez stativu. Měřítko zobrazení 1:1 dovoluje pořizovat makrosnímky extrémně jemných struktur a detailů v životní velikosti. Tiché a plynulé automatické zaostřování zprostředkované ultrazvukovým zaostřovacím motorem (SWM) a systém vnitřního zaostřování jsou ideálním vybavením pro velmi blízké objekty. Díky snadné ovladatelnosti je tento objektiv perfektní pro zkoumání světa makrofotografie. Navíc je objektiv vybaven systémem redukce vibrací VR II poskytujícím stabilní obraz v hledáčku pro komfortní tvorbu kompozice snímků a dosažení ostřejších výsledků při použití dlouhých časů závěrky nebo při záznamu videoklipů.

- Kompaktní a lehký makroobjektiv formátu DX s ohniskovou vzdáleností 85 mm (35 mm odpovídá cca 127,5 mm).
- Reprodukční poměr 1:1 nabízí makrosnímky v životní velikosti.
- Nejkratší zaostřitelná vzdálenost: 0,286 m.
- Skla ED (optická skla s extrémně nízkým rozptylem světla) zajišťují brilantní obraz.
- Stabilizační systém s redukcí vibrací II (VR II): vám umožňuje využívat čas závěrky, která je až o 4 kroky pomalejší.
- Ultrazvukový zaostřovací motor SWM (Silent Wave Motor) pro rychlý a přesný autofokus.
- IF (Systém vnitřního zaostřování) navržený pro dosažení konstantní délky objektivu.
- Neotáčející se přední optický člen pro snadné použití příslušenství blesku upevňovaného na objektiv.

Objektiv formátu Nikon DX je optimálním doplňkem například digitálních jednookých zrcadlovek Nikon D90 a D5000. Obrazový úhel objektivu odpovídá objektivu s ohniskovou vzdáleností 127,5 mm u kinofilmu a formátu FX a oproti standardně dodávaným objektivům je ideální pro portréty a momentky.

Osvědčená optická skla Nikon ED s extrémně nízkým rozptylem světla zaručují vysoký kontrast a atraktivní reprodukci rozostřeného pozadí snímků, která je podpořena rovněž 9lamelovou clonou s téměř kruhovým otvorem. Ultrazvukový zaostřovací motor zaručuje plynulé a diskrétní automatické zaostřování a neotáčející se přední člen objektivu umožňuje snadné použití zábleskového příslušenství upevňovaného na objektiv, jako je sada makroblesků SB-R1C1 Macro Lifting kit.


Dodávané příslušenství:
Zaklapávací přední krytka LC-52 o průměru 52 mm, zadní krytka objektivu LF-1, bajonetová sluneční clona HB-37, měkké pouzdro CL-1018

Bajonet: Nikon F

100% zboží
z CZ distribuce
Nejlepší ceny
K vybraným produktům
slevové kupóny a dárky
Kamenné prodejny
2x v Brně
Jsme zkušení fotografové
Rádi vám poradíme!