Nikon 8-15mm f/3,5-4,5E AF-S ED Fisheye

AKČNÍ CENA - OMEZENÝ POČET KUSŮ !!!

Nový objektiv Fisheye se zoomem! Přecházejte snadno z ohniska 8mm s kruhovým obrazem na ohnisko 15mm s vykreslením celého obrazového pole při zachování perspektivy rybího oka. Můžete očekávat špičkové snímky s vysokým rozlišením a vynikající ostrostí až do krajů obrazového pole i při nastavení clony na plnou světelnost f/3,5. Využijte výhod nejkratší zaostřitelné vzdálenosti 0,16 m. Objektiv nabízí robustní konstrukci odolnou proti prachu a kapající vodě a kombinovanou sluneční clonu a krytku.

Dostupnost: skladem
DOPRAVA ZDARMA
38 690 Kč s DPH
31 975 Kč bez DPH

MÁTE DOTAZ? RÁDI VÁM PORADÍME...

724 755 055

Dva efekty objektivu typu rybí oko. Jediný objektiv.

Key Feature 1
Tvůrčí možnosti objektivu typu rybí oko a všestrannost zoomu. Přecházejte snadno z 8mm ohniskové vzdálenosti s kruhovým obrazem s perspektivou rybího oka na 15mm ohniskovou vzdálenost s vykreslením celého obrazového pole při zachování perspektivy rybího oka.
Zachyťte obrazový úhel plných 180 ° (horizontálně, vertikálně a úhlopříčně) při nastavení ohniskové vzdálenosti 8 mm. Zaplňte celé obrazové pole s příčným obrazovým úhlem 180 ° při nastavení ohniskové vzdálenosti 15 mm.
 

Ohněte přímky

Key Feature 2
Můžete očekávat špičkové snímky s vysokým rozlišením a vynikající ostrostí až do krajů obrazového pole i při nastavení clony na plnou světelnost f/3,5.
Tři optické členy ze skel s extrémně nízkým rozptylem světla minimalizují projevy barevné vady velikosti. Dva asférické optické členy výrazně potlačují komu a další typy obrazových vad. Antireflexní vrstvy Nikon Nano Crystal Coat prakticky eliminují výskyt reflexů a závoje v obrazovém poli, a to i při práci v protisvětle.
 

Ostré snímky zblízka

Key Feature 3
Získejte vysokou kvalitu obrazu i při fotografování blízkých objektů. Využijte výhod nejkratší zaostřitelné vzdálenosti 0,16 m.
Nejkratší zaostřitelná vzdálenost 0,16 m a měřítko zobrazení 0,34× umožňují fotografovat objekty již ze vzdálenosti přibližně 3 cm od přední čočky objektivu bez starostí se ztrátou rozlišení v krajích obrazového pole.

Automatické zaostřování profesionální úrovně

Key Feature 4
Extrémně rychlé a tiché automatické zaostřování a stabilní řízení expozice.
Ultrazvukový zaostřovací motor (SWM) Nikon umožňuje extrémně rychlé a velmi tiché automatické zaostřování s možností snadné manuální úpravy zaostření. Objektiv je vybaven samostatným zaostřovacím kroužkem pro manuální zaostřování.  Elektromagnetický mechanismus clony zaručuje konzistentní expozice.

Vysoká pevnost a odolnost

Key Feature 5
Robustní konstrukce odolná proti prachu a kapající vodě zaručuje spolehlivé fotografování v náročných klimatických podmínkách.
Tělo utěsněné proti klimatickým vlivům zamezuje poškození objektivu prachem a vodními kapkami. Fluorová vrstva Nikon aktivně odpuzuje vodu, prach a nečistoty, aniž by snižovala kvalitu obrazu.
 
 

Kombinovaná sluneční clona a krytka

Key Feature 6
Zůstaňte hbití. Reagujte rychle na fotografické příležitosti nasazením nebo sejmutím sluneční clony a/nebo krytky objektivu jedním rychlým pohybem.
KF6_read_more
Můžete snadno přepínat mezi použitím sluneční clony při fotografování s využitím perspektivy rybího oka vykreslujícího celé obrazové pole nebo rybího oka s kruhovým obrazem. Krytka se připojuje k sluneční cloně a sluneční clona se připojuje k objektivu: můžete společně nasadit nebo sejmout sluneční clonu a krytku, resp. nasadit nebo sejmout pouze krytku objektivu.

Bajonet: Nikon F

100% zboží
z CZ distribuce
Nejlepší ceny
K vybraným produktům
slevové kupóny a dárky
Kamenné prodejny
2x v Brně
Jsme zkušení fotografové
Rádi vám poradíme!