Nikon 28mm f/1,4E AF-S ED

AKČNÍ CENA - OMEZENÝ POČET KUSŮ !!!

Profesionální světelný širokoúhlý objektiv s ohniskovou vzdáleností 28mm a úhlem záběru 75°, určený pro FX zrcadlovky. Využijte výhody výjimečné kontroly nad estetikou obrazu v libovolném světle a výjimečné rozlišovací schopnosti i při fotografování při plně otevřené cloně. Všestrannost objektivu rozšiřuje nejkratší zaostřitelná vzdálenost pouhých 0,28 m. Objektiv je vybaven tělem odolným proti prachu a kapající vodě pro spolehlivé fotografování v náročných klimatických podmínkách.

Dostupnost: skladem
DOPRAVA ZDARMA
51 990 Kč s DPH
42 967 Kč bez DPH

MÁTE DOTAZ? RÁDI VÁM PORADÍME...

724 755 055

Zobrazte každý detail ještě detailněji

KF1 (1)
Události, svatby, portréty nebo krajiny – objektiv AF-S NIKKOR 28 mm f/1,4E ED exceluje vždy, když potřebujete maximální všestrannost pro práci za dostupného osvětlení.
Fotografované objekty jsou ostře reprodukovány i při fotografování s plně otevřenou clonou f/1,4. Vysoce kontrastní snímky vzdálených objektů nebo scén fotografovaných za nízké hladiny osvětlení lze získat bez nutnosti zavírání clony. Všestrannost objektivu rozšiřuje nejkratší zaostřitelná vzdálenost pouhých 0,28 m.

Vynikající optický výkon

KF2 (1)
Můžete očekávat snímky s vysokou brilancí a rozlišením obrazu i při fotografování v protisvětle. A dosáhnete ostrého obrazu s minimálním zkreslením až do krajů obrazového pole.
Dva optické členy ze skel ED a tři asférické optické členy zaručují ostré a brilantní snímky. Zkreslení obrazu je výjimečně dobře korigováno a účinně potlačena je také barevná vada polohy i velikosti. Antireflexní vrstvy Nikon Nano Crystal Coat potlačují výskyt reflexů a závoje pro vyšší brilanci obrazu i při fotografování v protisvětle nebo při fotografování motivů s množstvím světelných zdrojů v obraze.
 

Snímky s prostorovou hloubkou

KF3 (1)
Bodové zdroje světla jsou reprodukovány jako jemné kruhové body i na okrajích obrazového pole. Reprodukce neostrých míst obrazu (bokeh) je zcela dokonalá.
Optická konstrukce objektivu zaručuje výjimečnou estetiku obrazu. Bodové zdroje světla jsou reprodukovány s minimem závoje i při fotografování s plně otevřenou clonou f/1,4. Intenzita neostrých míst obrazu se plynule mění se vzdáleností od zaostřených bodů s výslednou absencí hrubých hran a dvojitých čar.

Zcela přesné automatické zaostřování

KF4 (1)
Extrémně rychlé a tiché automatické zaostřování. Plynulé a přesné manuální zaostřování.
Ultrazvukový zaostřovací motor (SWM) Nikon umožňuje extrémně rychlé a velmi tiché automatické zaostřování s možností snadné manuální úpravy zaostření. Objektiv je vybaven samostatným zaostřovacím kroužkem pro přesné manuální zaostřování.
 

Vysoká pevnost a odolnost

KF5 (1)
Robustní konstrukce odolná proti prachu a kapající vodě zaručuje spolehlivé fotografování v náročných klimatických podmínkách.
Tělo utěsněné proti klimatickým vlivům zamezuje poškození objektivu prachem a vodními kapkami. Fluorová vrstva Nikon aktivně odpuzuje vodu, prach a nečistoty, aniž by snižovala kvalitu obrazu. A kompaktní a lehká konstrukce zaručuje bezproblémovou přenosnost.

Bajonet: Nikon F

100% zboží
z CZ distribuce
Nejlepší ceny
K vybraným produktům
slevové kupóny a dárky
Kamenné prodejny
2x v Brně
Jsme zkušení fotografové
Rádi vám poradíme!