Nikon 180-400mm f/4E TC1,4 FL ED VR

AKČNÍ CENA - OMEZENÝ POČET KUSŮ !!!

Profesionální teleobjektiv řady NIKKOR s vestavěným telekonvertorem 1,4×. Tento objektiv se zoomem a vždy ostrým a stabilním obrazem nabízí v případě potřeby prodloužení ohniskové vzdálenosti až na 560 mm. Konstrukce objektivu vám umožní pořizovat špičkové záběry za každého počasí - každá pohyblivá součást tubusu objektivu je plně utěsněna proti klimatickým vlivům a fluorová vrstva aktivně odpuzuje vodu, prach a nečistoty.

Dostupnost: do 1 týdne
DOPRAVA ZDARMA
298 990 Kč s DPH
247 099 Kč bez DPH

MÁTE DOTAZ? RÁDI VÁM PORADÍME...

724 755 055

Pokud jste sami schopni překonat jakoukoli vzdálenost, abyste dosáhli požadovaného snímku, potřebujete objektiv, který udělá to samé. Získejte až o 160 mm delší ohniskovou vzdálenost v okamžiku, kdy si to vyžádá vaše fotografická akce.
Vždy ostrý obraz. Vždy stabilní snímky. Můžete prodloužit rozsah ohniskových vzdáleností 180–400 mm (f/4) až na 560 mm (f/5,6), aniž byste změnili držení fotoaparátu. Pevná, dobře umístěná páčka umožňuje aktivovat telekonvertor prstem, což je ideální v případech, kdy chcete udržet oko u hledáčku. Nejkratší zaostřitelná vzdálenost je 2 m v celém rozmezí ohniskových vzdáleností.
 

Ostrý obraz při libovolné ohniskové vzdálenosti

Získejte výhodu obrazu ostrého až do krajů obrazového pole včetně minimálních úbytků osvětlení v celém rozsahu zoomu, a to i při fotografování s plně otevřenou clonou.
Vysoká rozlišovací schopnost tohoto objektivu zaručuje konzistentně vynikající výsledky. Fluoritový optický člen zaručuje vysokou propustnost světla a minimalizuje projevy barevné vady. Osm optických členů ze skel ED umožňuje získání snímků s živými barvami a perfektním kontrastem až do krajů obrazového pole. A antireflexní vrstvy Nikon Nano Crystal Coat zaručují brilantní snímky s minimem reflexů a závoje i při fotografování v protisvětle.
 

Stabilní snímky za všech okolností

Redukce vibrací (VR) Nikon poskytuje účinek ekvivalentní 4 EV, a to i při aktivním telekonvertoru. Režim redukce vibrací SPORT spolehlivě sleduje rychle se pohybující objekty.
Fotografujte bez starostí s účinky chvění fotoaparátu. Technologie redukce vibrací se aktivuje v okamžiku namáčknutí tlačítka spouště do poloviny a umožňuje fotografovat časy závěrky až o 4 EV delšími než by jinak bylo možné.* Režim redukce vibrací SPORT poskytuje stabilnější obraz v hledáčku, což pomáhá při fotografování výjimečně rychlých akcí nebo při panorámování.
 
Tento objektiv reaguje rychle a přesně na potřebné změny automatického zaostření. Elektromagnetická clona zaručuje přesnější expozice při použití vysokých snímacích frekvencí.
Pokročilé AF sledování drží krok s rychle se pohybujícími objekty – i v případě, že je jejich pohyb nepravidelný, rychlost jejich pohybu proměnlivá, resp. se tyto objekty rychle přibližují k fotoaparátu. Výkonnost zachycení objektu je vynikající i v okrajových částech obrazového pole. Elektromagnetická clona zaručuje konzistentní expozice.
 

Rozměry a hmotnost

rozměry: 128 x 363 mm (průměr, délka)
hmotnost: 3,5 kg 


100% zboží
z CZ distribuce
Nejlepší ceny
K vybraným produktům
slevové kupóny a dárky
Kamenné prodejny
2x v Brně
Jsme zkušení fotografové
Rádi vám poradíme!