Nikon 18-200mm f/3,5-5,6G AF-S DX VR II

 

Populární a všestranný objektiv formátu DX s 11,1x zoomem. Vynikajícím poměr ceny a výkonu - ideální pro fotografování všech motivů od rozsáhlých krajin po detaily vzdálených objektů. Objektiv je vybaven systémem redukce vibrací Nikon a exkluzivním ultrazvukovým zaostřovacím motorem (SWM).

Dostupnost: do 1 týdne
DOPRAVA ZDARMA
13 590 Kč s DPH
11 231 Kč bez DPH

MÁTE DOTAZ? RÁDI VÁM PORADÍME...

724 755 055

Popis produktu

Populární a všestranný Objektiv Nikon Nikkor 18-200MM F3.5-5.6G AF-S DX VR II formátu DX s 11,1x zoomem. Objektiv je vybaven systémem redukce vibrací Nikon a exkluzivním ultrazvukovým zaostřovacím motorem (SWM). Nabízí vynikající výkonnost za nízké hladiny osvětlení a poskytuje stabilní obraz na obrazovém snímači i v hledáčku ? to vše při zachování rychlého a tichého automatického zaostřování. Vysoce kvalitní optická konstrukce objektivu využívá antireflexní vrstvy Nikon Super Integrated Coating a dva optické členy ze skel ED pro vynikající barevné podání a minimální zkreslení obrazu. Praktická aretace zoomu zaručuje stabilní rozměry objektivu při jeho transportu. Všestranný objektiv s vynikajícím poměrem ceny a výkonu - ideální pro fotografování všech motivů od rozsáhlých krajin po detaily vzdálených objektů.

Specifikace:
- Objektiv formátu DX s 11,1x zoomem a ohniskovými vzdálenostmi 18-200 mm (ekvivalent u kinofilmu: 27-300 mm).
- Systém redukce vibrací VR II včetně režimů Normal a Active. Nabízí vyšší flexibilitu při fotografování z ruky a dovoluje používat časy závěrky až o 4 EV delší než obvykle.
- 2 optické členy ze skel ED a 3 asférické členy pro vysoké rozlišení a vynikající kontrast objektivu.
- Ultrazvukový zaostřovací motor SWM (Silent Wave Motor) pro tiché a rychlé automatické zaostřování.
- Zaostřovací režim M/A pro rychlé přepínání mezi automatickým a manuálním zaostřováním.
- 7lamelová clona s optimalizovaným tvarem pro příjemné a přirozeně působící zobrazení nCANON EOStrých míst obrazu.
- Špičkové antireflexní vrstvy Nikon Super Integrated Coating (SIC) pro výraznou redukci reflexů a závoje a vynikající barevné podání.

Dodávané příslušenství
Zaklapávací přední krytka LC-72 o průměru 72 mm, zadní krytka objektivu LF-1, bajonetová sluneční clona HB-35, měkké pouzdro CL-1018

Bajonet: Nikon F

100% zboží
z CZ distribuce
Nejlepší ceny
K vybraným produktům
slevové kupóny a dárky
Kamenné prodejny
2x v Brně
Jsme zkušení fotografové
Rádi vám poradíme!