Nikon 120-300mm f/2,8E FL ED SR VR

AKČNÍ CENA - OMEZENÝ POČET KUSŮ !!!

Profesionální odolný střední teleobjektiv nabízí všestranný rozsah zoomu 120–300mm při zachování pevné světelnosti f/2,8. Protože se jeho optický výkon vyrovná objektivům s pevnou ohniskovou vzdáleností a umí objekty zachytit i za náročných světelných podmínek, dosáhnete s ním těch nejlepších výsledků.

Dostupnost: do 1 týdne
DOPRAVA ZDARMA
274 190 Kč s DPH
226 603 Kč bez DPH

MÁTE DOTAZ? RÁDI VÁM PORADÍME...

724 755 055

Nikon 120-300mm f/2,8E FL ED SR VR

Profesionální teleobjektiv se zoomem a světelností f/2,8
Akce. Výkon. Emoce. Tento odolný střední teleobjektiv nabízí všestranný rozsah zoomu 120–300 mm při zachování pevné světelnosti f/2,8. Protože se jeho optický výkon vyrovná objektivům s pevnou ohniskovou vzdáleností a umí objekty zachytit i za náročných světelných podmínek, dosáhnete s ním těch nejlepších výsledků.

Nejvyšší úroveň výkonnosti
Tento objektiv vám nabídne úžasnou rozlišovací schopnost, se kterou pořídíte neuvěřitelně ostré snímky – ať už fotografujete na sportovní akci nebo v noční přírodě. Jeho optická konstrukce obsahuje 25 čoček v 19 členech, a to včetně nového optického skla Nikon SR, které dokáže dokonale potlačit barevnou vadu. Antireflexní vrstvy ARNEO a Nano Crystal zase snižují výskyt reflexů a závoje.
 
Návyková přesnost
Pevná světelnost f/2,8 umožňuje využívat komfortní časy závěrky a nabízí dokonalou kontrolu nad hloubkou ostrosti v celém rozsahu zoomu. Navíc máte dostatek prostoru na použití telekonvertorů 1,4× a 2× bez vlivu na výkonnost automatického zaostřování.

Kvalitní sledování objektu
Výkon automatického zaostřování si ničím nezadá s výkonem objektivů s pevnou ohniskovou vzdáleností a drží krok s rychle se pohybujícími objekty – a to i v případě jejich nepravidelného pohybu. Elektromagnetická clona zaručuje přesnější expozice při použití vysokých snímacích frekvencí.

Stabilita, o kterou se můžete opřít
Redukce vibrací (VR) Nikon umožňuje použít o 4 EV delší časy závěrky než obvykle, a to i při aktivním telekonvertoru. Redukce vibrací (VR) se aktivuje při zapnutí fotoaparátu. Režim redukce vibrací SPORT sleduje s jistotou rychle se pohybující objekty.

Mimořádný kontrast
AF-S NIKKOR 120–300 mm f/2,8E FL ED SR VR je první objektiv, který potlačuje barevnou vadu s využitím optických členů ze skel Nikon ED i SR. Poradí si i s kompenzací modrého světla (krátkovlnná část spektra), které se kontroluje obtížněji, čímž získáte ostřejší snímky a lepší kontrast. Barevná vada je výrazně lépe potlačena i při fotografování s plně otevřenou clonou.

Perfektní ergonomie
Vyhlášené ergonomické vlastnosti výrobků Nikon poskytují náskok, který vám umožní pořídit všechny snímky v ideálním okamžiku. Využijte skvělých možností, které přináší přiřaditelná funkční tlačítka, plynulá změna orientace na výšku a na šířku a řada dalších.

Vyvážená harmonie
Integrovaná patice pro montáž na stativ směřuje k přední části objektivu. Při upevnění na stativ je tak objektiv optimálně vyvážený a můžete ho pohodlněji přenášet.

Připraven na každou situaci
Tento teleobjektiv se zoomem je plně utěsněný proti povětrnostním vlivům. Je připraven zvládnout i náročné každodenní profesionální použití. Fluorová vrstva odpuzuje vodu, prach a nečistoty, aniž by snižovala kvalitu obrazu.

Bajonet: Nikon F
Určeno pro formát snímače: Full-frame (FX)
Ohnisková vzdálenost (mm): 120 - 300
Světelnost (f/): 2.8
Optická stabilizace: ANO
Průměr filtru (mm): 112
Sluneční clona (v balení): ANO
Sluneční clona (typ): HK-41
Délka (mm): 303,5
Hmotnost (g): 3250

100% zboží
z CZ distribuce
Nejlepší ceny
K vybraným produktům
slevové kupóny a dárky
Kamenné prodejny
2x v Brně
Jsme zkušení fotografové
Rádi vám poradíme!