Nikon 7x50 CF WP Global Compass

 

Věrnostní kupon 500kč

Vynikající a vysoce profesionální námořní dalekohled námořního standardu s širokoúhlým a stabilním obrazem. Integrovaný globální kompas s osvětlením a stupnicí, konstruován pro použití na severní i jižní polokouli.

Dostupnost: skladem
DOPRAVA ZDARMA
Původní cena: 9 990 Kč
9 490 Kč s DPH
7 843 Kč bez DPH

MÁTE DOTAZ? RÁDI VÁM PORADÍME...

724 755 055

Nový dalekohled 7×50CF WP GLOBAL COMPASS rozšiřuje stávající legendární dalekohled s kompasem o nejmodernější technologie. Je vybaven globálně vyváženým kompasem, který umožňuje přesně určit směr bez ohledu na to, kde se nacházíte, protože je konstruován pro použití na severní i jižní polokouli.

Všechny technické vlastnosti, včetně vodotěsné a robustní konstrukce s porro hranoly, vysokého pohodlí použití a nejmodernějšího optického systému, nabízejí stejný legendární standard kvality, jako stávající modely dalekohledů společnosti Nikon 7×50CF WP Compass.

Díky čočkám s vícenásobnými antireflexními vrstvami, objektivům o průměru 50 mm a širokému zornému poli nabízí dalekohled 7×50CF WP GLOBAL COMPASS stejně vynikající a jasný obraz, jakého bylo dosaženo i u jeho uznávaných předchůdců.

Opravdový světový výkon nemusí být drahý. Tento vynikající a vysoce profesionální námořní dalekohled má atraktivní poměr cena/výkon. Navíc je zdarma přiložen praktický a užitečný plovoucí popruh, který zabraňuje tomu, aby se dalekohled 7×50CF WP GLOBAL COMPASS potopil. 

 

Klíčové vlastnosti:

  • Námořní standard se 7násobným zvětšením, širokoúhlý a stabilní obraz pro sledování ostatních lodí, bójek a čísel mostů i při špatném počasí
  • Integrovaný globální kompas s osvětlením a stupnicí, díky které můžete při znalosti jedné z hodnot měřit rozměry nebo vzdálenosti
  • Široké zorné pole
  • Rychlé a snadné zaostřování centrálním šroubem 
  • Vodotěsné provedení (do hloubky 1 m po dobu 5 minut) s těsněním pomocí O kroužků a dusíkovou náplní proti zamlžování
  • Velké předsunutí výstupní pupily okulárů pro snadné pozorování celého zorného pole i při použití brýlí
  • Čočky s vícenásobnými antireflexními vrstvami pro jasný obraz
  • Pogumované provedení pro vyšší odolnost proti nárazům a jisté a komfortní držení
  • Plovoucí popruh součástí dodávky
  • Možnost upevnění na stativ prostřednictvím volitelného adaptéru TRA-2 nebo TRA-3 

 


100% zboží
z CZ distribuce
Nejlepší ceny
K vybraným produktům
slevové kupóny a dárky
Kamenné prodejny
2x v Brně
Jsme zkušení fotografové
Rádi vám poradíme!