Manfrotto MVKN8TWINM, KIT VIDEO NITROTECH N8 & 546B TWIN MS

 

Set profesionálního hliníkového video stativu a nové fluidní videohlavy Nitrotech N8. Set obsahuje i praktickou polstrovanou brašnu

Dostupnost: do 2 týdnů
DOPRAVA ZDARMA
20 490 Kč s DPH
16 934 Kč bez DPH

MÁTE DOTAZ? RÁDI VÁM PORADÍME...

724 755 055

Profesionální dvoustupňový hliníkový videostativ s maximální výškou 154cm. Díky pevné konstrukci a dvojitým nohám je velice stabilní a je navržen pro maximální zatížení 20kg. Horní část má misku pro polokouli 75mm.

- výška složeného stativu 69cm
- min. pracovní výška 30cm
- max. výška 154cm
- hmotnost 3.5kg
- max. zatížení 20kg
- materiál: hliník
- miska pro polokouli: 75mm
- doporučená stativová roznožka: 165MV (není součástí)
- doporučená kolečka: 114MV, 181B (nejsou součástí)

Manfrotto MVHN8AH, NITROTECH N8 fluidní videohlava představuje inovativní, kontinuální vyvažovací systém založený na mechanismu s dusíkovým pístem. Umožňuje kontinuální protiváhu a precizní kontrolu nad pohybem kamery a připojeného příslušenství. (max nosnost 8Kg) Funkce variabilní fluidity na vertikální i horizontální ose. Hlava má také funkci Easy Link, které umožňuje připojit příslušenství 3/8" šroubem, navíc opatřená proti rotační funkcí, která umožňuje bezpečně připojit externí monitor a jiné příslušenství. Upínací destička s bočním zámkem umožňuje bezpečné a snadné připojení kamery. NITROTECH hlava je opatřená plochou základnou se standardním 3/8" závitem s velkou škálou možností připevnění. (tripod, slider, jeřáb atp)

 


100% zboží
z CZ distribuce
Nejlepší ceny
K vybraným produktům
slevové kupóny a dárky
Kamenné prodejny
2x v Brně
Jsme zkušení fotografové
Rádi vám poradíme!