Manfrotto MVKN8C, KIT VIDEO NITROTECH N8 & 535 SINGLE LEG

Kvalitní set stabilního karbonového stativu 535 a nové fluidní videohlavy Nitrotech N8. Set obsahuje i praktickou polstrovanou brašnu.

Prodej ukončen

MÁTE DOTAZ? RÁDI VÁM PORADÍME...

724 755 055

Stativ z uhlíkových vláken 535 má 3 sekce a zajišťuje velkou stabilitu.
Jednoduchá trubková konstrukce je lehká, ergonomická a snadno ovladatelná.
Voliče úhlu nohy 535 umožňují rychlé, snadné a nezávislé nastavení každé nohy (3 kroky: 23° 50° a 70°). Mezi klíčovými výhodami stativu patří flexibilita z hlediska provozní výšky (od 27 cm do 171 cm).
Dodává se s vlastní polstrovanou brašnou.

Fluidní video-hlava NITROTECH N8 je vybavena nejmodernější technologiemi. Dusíkem plněný píst, který tvoří plynulý vyvažovací systém, umožňuje přesné ovládání kamery a příslušenství do 8 kg. Nastavitelný odpor fluidního mechanizmu umožňuje plynulý pohyb bez trhání. Hlava také vybavena 3/8 "Easy Link“ koncovkou proti rotaci, která umožňuje připojení externího monitoru nebo jiného příslušenství. Boční pojistný mechanismusupínací destičky umožňuje bezpečné, rychlé a snadné připojení fotoaparátu/kamery. Hlava NITROTECH má plochou základnu se standardním závitem 3/8", která je velmi univerzální pro různé kombinace s další technikou (stativ, slider, rameno nebo jeřáb).

Specifikace (stativ+hlava):

  • výška složeného stativu 88,5 m
  • min. pracovní výška 43 cm
  • max. pracovní výška 185,5 cm
  • hmotnost 4,55 kg
  • max. zatížení 8 kg


100% zboží
z CZ distribuce
Nejlepší ceny
K vybraným produktům
slevové kupóny a dárky
Kamenné prodejny
2x v Brně
Jsme zkušení fotografové
Rádi vám poradíme!