Manfrotto MK290XTA3-BH

 

Perfektní set stativ s hlavou pro začínající fotografy. 3sekční stativová souprava 290 Xtra Aluminium s kulovou hlavou má vše, co potřebujete v jednom praktickém setu. Tento inteligentní stativ se soupravou hlavy je navržen dle profesionálních standardů. Postará se i o ty nejnáročnější situace. Je vyroben z odolného, ale lehkého hliníku, snadno se tedy přenáší a je velice stabilní.

Dostupnost: skladem
Doprava již od 149 Kč
4 190 Kč s DPH
3 463 Kč bez DPH

MÁTE DOTAZ? RÁDI VÁM PORADÍME...

724 755 055

3sekční stativ s hliníkovými trubkami je speciálně navržený tak, aby byl schopný pracovat pod tlakem a poskytnul maximální stabilitu bez ohledu na požadavky na záběr. Hliníkové držáky nohou udržují vše pevně na svém místě a lze je nastavit podle potřeby pro zvýšení napětí. Tato funkce funguje i po náročném použití, což prodlužuje životnost stojanu. Nohy snadno nastavíte do 4 úhlů. Polohy úhlu nohou umožňují volnost pohybu a středový sloupek umožňuje rozšířit rozsah výšek.

 

Mezi další skvělé funkce patří gumové nožičky, které vám zajistí maximální přilnavost za každého počasí a středovou kulovou hlavu. To z něj činí plnohodnotný stativ s hlavovou soupravou. Kulová hlava má velký sférický pohyb, a navíc ještě rychloupínací desku. Během práce můžete snadno přecházet z jednoho úhlu na druhý. Tímto způsobem budete moci rychle a efektivně zachytit nové snímky. Aby byl život ještě jednodušší, dodává se s vlastní taškou přes rameno vyrobenou na míru. MK290XTA3-BH je dodáván s kulovou hlavou 496RC2. "


100% zboží
z CZ distribuce
Nejlepší ceny
K vybraným produktům
slevové kupóny a dárky
Kamenné prodejny
2x v Brně
Jsme zkušení fotografové
Rádi vám poradíme!