Manfrotto MK290XTA3-3W

 

"Intuitivní, neuvěřitelně užitečný stativ pro zdatné amatéry. Manfrotto MK 290XTA3-3W - 3 sekční hliníkový stativ s nastavitelnou třícestnou hlavou vám poskytne vše, co potřebujete. Tento skvělý stativ s hlavou je navržen tak, aby splňoval požadavky nejnáročnějších požadavků a je dodáván s taškou na rameno pro snadnou přepravu.

Dostupnost: skladem
Doprava již od 149 Kč
4 790 Kč s DPH
3 959 Kč bez DPH

MÁTE DOTAZ? RÁDI VÁM PORADÍME...

724 755 055

Určeno pro začínající fotografy. Každá část této sady se vyznačuje snadným použitím Tento 3sekční stativ je naprosto pevný díky robustním, ale přesto lehkým hliníkovým nohám. Disponuje inovativní technologii, která zvyšuje životnost a výkon stativu. Praktické páky pro uzamykání nohou jsou nastavitelné napínáním, což znamená, že se nemusíte strachovat o opotřebení, váš stativ vydrží déle. A gumové zakončení nožiček vám poskytnou veškerou potřebnou stabilitu bez ohledu na počasí nebo terén.

 

Se čtyřmi dostupnými polohami nohou nebo pomocí středového sloupku zvýšíte rozsah výšek a zaměříte ze všech čtyř úhlů. Velké plus je, že se jedná o plnohodnotnou sadu stativu s třícestnou hlavou jako součást balení. Tato hlava fotoaparátu se snadno vejde do obalu. Se zatahovacími pákami a nezávislými ovladači na všech třech osách, už nikdy nezmeškáte požadovaný záběr. Hlava je vyrobena z technického polymeru, díky čemuž je lehká a trvanlivá. Obsahuje základní rychloupínací destičku pro větší bezpečnost a ještě jednodušší nastavení. MK290XTA3-3W se dodává s hlavou MH804-3W."


100% zboží
z CZ distribuce
Nejlepší ceny
K vybraným produktům
slevové kupóny a dárky
Kamenné prodejny
2x v Brně
Jsme zkušení fotografové
Rádi vám poradíme!