Manfrotto MK290XTA3-2W

 

Perfektní set stativu s hlavou pro začínající kameramany. S intuitivní soupravou stativu 290 Xtra Alu se třemi sekcemi a sadou tekutých hlav 128RC nemůžete zkrátka nic pokazit. Vše, co potřebujete, najdete v jednom úhledném, kompaktním, snadno přenosném balení v přenosné tašce. Tento set je „must have“ vybavení každého fotografa, který hledá produkt, který obstojí v každém časovém presu.

Dostupnost: skladem
DOPRAVA ZDARMA
5 190 Kč s DPH
4 289 Kč bez DPH

MÁTE DOTAZ? RÁDI VÁM PORADÍME...

724 755 055

Vynikající designové prvky zahrnují 3sekční stativ s nohami z hliníkových trubek. Díky tomu jsou odolné a dostatečně lehké, aby se daly nosit bez potíží. Vrchní odlitek je vysoce výkonný a tuhý, takže se můžete spolehnout, že bude fungovat pod tlakem. Hliníkové páky pro uzamykání nohou jsou nastavitelné. Zabráníte tak opotřebení a zároveň se můžete spolehnout na jejich pevnost.

Tento super-chytrý stativ, má k dispozici 4 pozice úhlu pro dosažení dokonalého záběru. Středový sloupek navíc rozšíří výšku dle vašich potřeb.

 

Tento inovativní stativ s hlavovou soupravou by nebyl úplný bez hlavy fotoaparátu. Lehká kapalinová hlava vám umožní snadno se posouvat z jednoho úhlu na druhý. Pro větší bezpečnost je k dispozici rychloupínací destička ta udrží vaše zařízení uzamčené a naprosto bezpečné. Můžete tak snadno uzamknout polohu naklonění a pak se při uvolnění plynule pohybovat z jedné polohy do druhé. Tato inteligentní fotografická hlava navíc může udržet až 4 kg.


100% zboží
z CZ distribuce
Nejlepší ceny
K vybraným produktům
slevové kupóny a dárky
Kamenné prodejny
2x v Brně
Jsme zkušení fotografové
Rádi vám poradíme!