Manfrotto MK290DUA3-3W

 

Kompaktní, odolný a flexibilní. Ultra-chytrý 290 Dual Aluminium hliníkový 3sekční stativ s 3cestnou hlavou 804 je kompletní stativ s hlavou, nabitý nezbytnými funkcemi, aby byl váš pracovní život snadnější než kdy jindy. Tato inovativní souprava je vysoce výkonná a zcela praktická. To z něj činí dokonalý produkt pro nadšené odborníky či profesionály. Navíc je velmi snadný na přepravu. Snadno jej na konci dne zase rychle sbalíte do přepravní tašky.

Dostupnost: skladem
DOPRAVA ZDARMA
5 590 Kč s DPH
4 620 Kč bez DPH

MÁTE DOTAZ? RÁDI VÁM PORADÍME...

724 755 055

Mezi designové prvky standoutu patří 3sekční hliníkové trubice se třemi sekcemi. Ty vám poskytnou trvanlivost, a navíc se snadno skládají a nesou. Vrchní odlitky na těchto trubkách nohou poskytují ještě větší tuhost. Robustní hliníkové páky pro uzamykání nohou jsou nastavitelné. To znamená, že je můžete podle potřeby utáhnout, takže i po náročném použití budete moci tento chytrý stativ pevně zajistit. Inteligentní mechanismus středového sloupku s úhlopříčkou 90 ° umožňuje vertikální nebo horizontální prodloužení. Postarají se tak o neuvěřitelnou flexibilitu a trvanlivost.
Tento stojan je také univerzální a praktický. Má 4 polohy v úhlu nohou, což znamená, že se můžete při práci přiblížit ještě více k zemi. Nové gumové zakončení nožiček udržují stabilitu bez ohledu na terén. Stativ s hlavou by však nebyl bez hlavy fotoaparátu úplný. Důmyslná 3-cestná hlava je určena pro zdatné fotografy, kteří hledají maximální kontrolu rámování na všech 3 osách. Zatahovací páka z něj činí kompaktní doplněk do vaší přepravní tašky. Dodává se také s rychloupínací destičkou a je vyrobena z technického polymeru, který je silný a lehký.


100% zboží
z CZ distribuce
Nejlepší ceny
K vybraným produktům
slevové kupóny a dárky
Kamenné prodejny
2x v Brně
Jsme zkušení fotografové
Rádi vám poradíme!