Manfrotto MK190GOA4TB-3W, SET stativu řady 190GO čtyř sekční s třícestnou hlavou 3W

Kvalitní a velmi kompaktní stativ pro všechny fotografické nadšence. Konstrukce stativu umožňuje vyosení středového sloupku. Nové otočné zámky umožňují snadné a rychlé nastavení a zabírají méně místa než klasické zámky. Set je osazen novou 3-cestnou hlavou 804 Mark II.

Dostupnost: není skladem
DOPRAVA ZDARMA
5 490 Kč s DPH
4 537 Kč bez DPH

MÁTE DOTAZ? RÁDI VÁM PORADÍME...

724 755 055

Manfrotto MK 190GOA4TB-3W - doplňuje řadu pokročilých stativů pro hobby i profi fotografy o velice kompaktní verzi úspěšné řady 190 XPRO. V kombinaci s novou 804 Mark II 3-cestnou hlavou dodává kompaktnost a spolehlivost v kombinaci s precizním ovládáním a jemným pohybem. Nové otočné zámky umožňují snadno uvolnit a upevnit všechny sekce nohou naráz a jednou rukou - ultra rychle. Otočné zámky zabírají méně místa o proti standardní páčce. 90° mechanismus středového sloupku je skrytý uvnitř horního propojení dokud není potřeba - mechanismus může být vysunut jedním prstem a poskytuje možnost natočit středový sloupek do horizontální pozice.

Kombinace 90° náklonu sloupku a 4 úhlů nohou umožňuje dostat fotoaparát níž než jiné stativy.

Stativ umožňuje připnutí příslušenství pomocí Easy Linku v horní části stativu. Pomocí Easy Linku uděláte ze stativu mobilní studio a můžete připevnit například LED světlo, reflektor a další vybavení.

Tento kit stativu s fotografickou hlavou 804 Mark II je velmi kompaktní, spolehlivý a precizní nástroj.

Nová hlava 804 vyrobená z ultralehkého a tvrdého polymeru je ještě menší díky zatažitelným aretačním pákám a ergonomickým pogumovaným držadlům. Nová patentovaná verze má unikátní vlastnost asistence otočného pohybu - kompenzuje těžší nevycentrované vybavení. Navíc standardní rychloupínací destička padne přesně do zapuštěných čelistí.

Materiál: hliník
Transportní délka: 56 cm
Maximální výška: 158 cm
Minimální výška: 7 cm
Typ hlavy: třícestná
Středový sloupek: výklopný (možnost vyosení)
Nosnost: 4 kg
Hmotnost: 2420 g
Nastavitelné úhly nohou: 25°,46°,66°,88° 


100% zboží
z CZ distribuce
Nejlepší ceny
K vybraným produktům
slevové kupóny a dárky
Kamenné prodejny
2x v Brně
Jsme zkušení fotografové
Rádi vám poradíme!