Manfrotto 496 Center Ball head

Kulová hlava 496 je ideální pro všechny fotografy, kteří hledají přenosnou, ale výkonnou kulovou hlavu. Je vyrobena z vysoce odolného lehkého hliníku, takže je přenosná a dostatečně pevná, aby dokázala vydržet impozantní užitečné zatížení až do 10 kg.

Dostupnost: skladem
Doprava již od 149 Kč
2 890 Kč s DPH
2 388 Kč bez DPH

MÁTE DOTAZ? RÁDI VÁM PORADÍME...

724 755 055

Pro všechny fotografy, kteří hledají přenosnou, ale výkonnou kulovou hlavu.
Hliníková kulová hlava 496 umožňuje hladké a přesné polohování fotoaparátu. K
ulová hlava 496 je ideální pro každého, kdo hledá rychlé a spolehlivé řešení, které pomáhá přesně pořizovat snímky. Tato hlava je vyrobena z vysoce odolného lehkého hliníku, takže je přenosná a dostatečně pevná, aby dokázal vydržet impozantní užitečné zatížení až do 10 kg / 22.03lbs.
Je to dokonalé řešení pro všechny druhy fotoaparátů od bez zrcadlovek s objektivy se zoomem až po středoformátové DSLR, kterým zajišťuje maximální stabilitu a bezpečnost. Tato pokročilá kulová hlava kombinuje praktickou funkci s vysokým výkonem a třemi nezávislými ovládacími prvky, které jí dodávají všestrannost, aby vyhovovala jakémukoli prostředí: hlavním ergonomickým voličem je kulový uzávěr, integrovaným ovládacím kolečkem pro nastavení tření tak, aby byla hmotnost zařízení vždy dokonale vyvážená a záběry bez námahy. Nezávislý panoramatický knoflík udržuje horizont v rovině a pohybuje fotoaparátem vodorovně a umožňuje úžasné panoramatické snímky krajiny. Práce s novým modelem 496 je jednodušší a otevírá neomezené možnosti, takže můžete sledovat jakýkoliv úhel, na který si jen pomyslíte.

Centrální kulová hlava 496 se vyznačuje jedinečnou odnímatelnou destičkou, která je plně kompatibilní s nejrozšířenějšími standardními kamerami na světě: Manfrotto RC2 a A
RCA SWISS. S touto hliníkovou deskou připevněnou k fotoaparátu lze všechny hlavy Manfrotto a téměř všechny stativy na trhu vybavené přídavnými zařízeními typu Arca-swiss nastavit rychle a bez námahy bez nutnosti demontáže.

Díky konstrukci 496 kulové hlavy je extrémně snadné nastavit a zamknout fotoaparát v libovolné konfiguraci.


100% zboží
z CZ distribuce
Nejlepší ceny
K vybraným produktům
slevové kupóny a dárky
Kamenné prodejny
2x v Brně
Jsme zkušení fotografové
Rádi vám poradíme!