Manfrotto 161MK2B

 

Vysoký robustní stativ Super Professional Studio Tripod Mk2. Je ideální pro velkoformátové fotoaparáty, zvládne i nejnáročnější záběry.

Dostupnost: do 2 týdnů
DOPRAVA ZDARMA
13 990 Kč s DPH
11 562 Kč bez DPH

MÁTE DOTAZ? RÁDI VÁM PORADÍME...

724 755 055

Super vysoký Super Professional Studio Tripod Mk2 poskytuje plný rozsah, jenž je k zachycení dokonalého záběru nezbytný, bez ohledu na úhel. Je také ideální volbou pro velkoformátové fotoaparáty. Zvládne i ty nejnáročnějších záběry. Dokáže pojmout zařízení až do 20 kg, což z něj činí opravdu silný kousek. Stativ se vyznačuje špičkovou kvalitou italské výroby, vy tak o její výdrž nemusíte mít obavy.

Pyšní se maximální provozní výškou 2,67 m. Není však stvořen jen pro snímání ve výšinách, jeho výška může být snadno snížena až na 44 cm. Studio Tripod Mk2 poskytuje veškerou žádanou kreativní flexibilitu. Pro ještě větší sílu a stabilitu má vysoké teleskopické vzpěry na nohou, takže se už nebudete muset obávat kolísání.

Další skvělou funkcí je důmyslný samo-uzamykatelný středový sloupek. Můžete si tak dopřát kontrolu nad každým jednotlivým pohybem. Navíc disponuje špičatými, gumovými nožičkami, které zajistí ještě větší stabilitu, a to na jakémkoli terénu. Pro ještě větší flexibilitu lze každou nohu individuálně přizpůsobit. Průměr každé nohy měří 40 mm x 35 mm x 30 mm.

 

- Stativ SUPERPRO černý
- hmotnost 7.9kg
- max. zatížení 20kg
- výška složeného stativu 105cm
- min. pracovní výška 44cm
- max. pracovní výška 242cm
- max. výška s vytaženým střed. sloupem 267cm


100% zboží
z CZ distribuce
Nejlepší ceny
K vybraným produktům
slevové kupóny a dárky
Kamenné prodejny
2x v Brně
Jsme zkušení fotografové
Rádi vám poradíme!