M.Zuiko Digital ED 12-40mm F2.8 PRO II

 

Tento zoom s vysokým rozlišením a velkou světelností nabízí neuvěřitelnou všestrannost od širokoúhlých až po telefoto záběry středního rozsahu. Dokonce se skvěle hodí i pro makrofotografii. Přibalte ho do svého fotobatohu a zjistíte, že po něm budete sahat znovu a znovu. I přes veškerý zobrazovací výkon je stále dostatečně lehký a kompaktní, aby vám pohodlně padl do ruky. Stupeň krytí IP53 znamená, že je vysoce odolný proti povětrnostním vlivům, takže můžete bez obav fotografovat i v těch nejnep

Dostupnost: skladem
DOPRAVA ZDARMA
23 790 Kč s DPH
19 661 Kč bez DPH

MÁTE DOTAZ? RÁDI VÁM PORADÍME...

724 755 055

Světelnost F2.8

Díky F2,8 docílíte mimořádně ostrých snímků i při slabém osvětlení nebo můžete pořídit poutavé záběry s malou hloubkou ostrosti. Objektiv je dokonalý pro fotografování krajiny, divoké přírody, lidí, a dokonce i makrofotografie bez použití stativu. Své uplatnění nalezne v široké škále prostředí, vždy se zárukou vynikající obrazové kvality.

 

14 optických prvků v devíti skupinách

Uvnitř se ukrývá spousta prvotřídní optiky. Naleznete zde 14 prvků uspořádaných v 9 skupinách. Je zde EDA člen. DSA, HD, HR. ED a 4 asférické čočky, vše nakonfigurované tak, aby se eliminovaly jakékoli aberace a odlesky, které tradičně vznikají při zoomování. Vaše snímky budou mít skvělou kresbu a rozlišení v celé ploše obrazu.

 

Povrchová úprava ZERO

Nejen že jsou optické prvky vyrobeny z těch nejkvalitnějších materiálů, ale při výrobě používáme také pokročilou povrchovou úpravu, která potlačuje odlesky a odrazy.

 

Fluorinová povrchová úprava

Když objektiv zvlhne, musíte ho před pořízením dalšího snímku otřít. Fluorinová povrchová úprava vám umožní vodu rychle setřít. Jedno otření a hotovo. Žádné šmouhy ani kapky vody. Objektiv očistíte rychleji a účinněji, takže se můžete rychleji vrátit k fotografování.

 

Odolnost proti prachu a stříkající vodě IP53

Někdy je třeba fotografovat v méně ideálních podmínkách. Můžete použít pláštěnku a nosit s sebou další vybavení. Nebo můžete fotografovat s naším objektivem se stupněm krytí IP53 a o podmínky se nestarat. Je odolný proti stříkající vodě a prachu. Můžete jej používat i v mrazu až do -10 °C. To proto, že je chráněn pokročilým systémem utěsnění, který vám umožní pracovat bez ohledu na to, jak drsné podmínky venku panují.

 

 

 

 

Bajonet: Micro 4/3
Určeno pro formát snímače: 4/3
Ohnisková vzdálenost (mm): 12 - 40
Světelnost (f/): 2.8
Optická stabilizace: NE
Průměr filtru (mm): 62

100% zboží
z CZ distribuce
Nejlepší ceny
K vybraným produktům
slevové kupóny a dárky
Kamenné prodejny
2x v Brně
Jsme zkušení fotografové
Rádi vám poradíme!