Laowa 7,5mm f/2 MFT odlehčená verze pro dron

 

Vyberte barvu:

Rektilineární objektiv f/2 pro fotoaparáty MFT s nejširším úhlem záběru na světě.

Dostupnost: skladem
DOPRAVA ZDARMA
12 490 Kč s DPH
10 322 Kč bez DPH

MÁTE DOTAZ? RÁDI VÁM PORADÍME...

724 755 055

V současnosti je Laowa 7.5mm f/2 rektilineárním objektivem s nejširším úhlem záběru dostupným na trhu pro fotoaparáty typu Micro Four Thirds. Objektiv poskytuje úhel záběru ekvivalentní 15 mm objektivu pro kinofilm. Uživatelé fotoaparátů Micro Four Thirds tak mají možnost vychutnat si díky tomuto objektivu impozantní úhel záběru 110° a to navzdory dvojnásobnému crop-faktoru. Díky širokému úhlu a vysoké světelnosti f/2 je tento objektiv skvělý například pro astro fotografii. Neméně skvěle se uplatní i při fotografii krajiny nebo architektury. Vedle fotografie je ideální volbou také pro natáčení videa s využitím gimbalu.

Optická stavba objektivu obsahuje 13 členů v 9 skupinách včetně 2 asférických a 3 členů s velmi nízkou disperzí. To má za následek nulovou aberaci, minimální distorzi a dokonalou ostrost a čistotu obrazu. Objektiv je vybavený závitem pro nasazení šroubovacího filtru o průměru 46 mm.

Navzdory všem svým vlastnostem je objektiv velice kompaktní a lehký. Lze jej vzít kamkoli s sebou a je ideální i pro použití s drony.

Ohnisková vzdálenost (mm): 7,5
Světelnost (f/): 2
Průměr filtru (mm): 46
Hmotnost (g): 150

100% zboží
z CZ distribuce
Nejlepší ceny
K vybraným produktům
slevové kupóny a dárky
Kamenné prodejny
2x v Brně
Jsme zkušení fotografové
Rádi vám poradíme!