Laowa 25mm f/2,8 2,5-5x Ultra Macro (Canon)

Exkluzivní makroobjektiv 25mm, navržený pro full frame fotoaparáty. Poskytuje zvětšení v rozsahu 2,5 - 5X a větší pracovní vzdálenost, takže je vhodný pro extrémní makro fotografii.

Dostupnost: skladem
DOPRAVA ZDARMA
11 590 Kč s DPH
9 579 Kč bez DPH

MÁTE DOTAZ? RÁDI VÁM PORADÍME...

724 755 055

Exkluzivní kousek méně obvyklých objektivů Laowa. Objektiv 25mm f/2,8 2,5-5X Ultra Macro je optimální pro makro fotografii při zvětšení v rozsahu 2,5 – 5X. Objektiv je speciálně navržený aby poskytoval větší pracovní vzdálenost, což má za důsledek dostatečné osvětlení fotografovaného subjektu přírodním světlem. Extrémní makro fotografie tak s tímto objektivem není již žádným složitým úkolem.

Širší ohnisková vzdálenost objektivu poskytuje mnohem větší hloubku ostrosti v porovnání s jinými extrémními makro objektivy dostupnými na trhu. Speciální konstrukce s ohniskem 25 mm poskytuje úhel záběru 10,3°, což odpovídá běžně ohnisku 240mm. Objektiv má pohodlnou pracovní vzdálenost 40 mm při makro zvětšení 5:1 a 45 mm při makro zvětšení 2,5:1. Kombinace širšího úhlu a velkého makro zvětšení poskytuje větší hloubku ostrosti v porovnání s tele nebo dlouhými objektivy.

Optická stavba objektivu obsahuje 8 prvků v 6 skupinách, včetně elementů s velmi nízkou disperzí k dosažení dokonalé ostrosti v celém rozsahu a minimální chromatické aberace. V porovnání s jinými je tento objektiv navíc mnohem kompaktnější a lehčí.

Je ideální volbou jak pro profesionály, tak nadšené amatéry se zálibou v extrémní makro fotografii.

K objektivu je možné dokoupit stativovou objímku VETMRING a kruhové LED světlo VE25LED.

Bajonet: Canon EF
Určeno pro formát snímače: Full-frame (FX)
Ohnisková vzdálenost (mm): 25
Světelnost (f/): 2.8
Optická stabilizace: NE
Délka (mm): 65
Hmotnost (g): 400

100% zboží
z CZ distribuce
Nejlepší ceny
K vybraným produktům
slevové kupóny a dárky
Kamenné prodejny
2x v Brně
Jsme zkušení fotografové
Rádi vám poradíme!