Laowa 24mm f/14 2x Macro Probe (Canon EF)

24mm f/14 2X Macro Probe je zcela revolučním objektivem. Objektiv v sobě kombinuje možnost ostření s poměrem makro 2:1 od min. zaostřovací vzdálenosti až nekonečno spolu s nepřekonatelným širokým úhlem záběru.

Dostupnost: skladem
DOPRAVA ZDARMA
42 790 Kč s DPH
35 364 Kč bez DPH

MÁTE DOTAZ? RÁDI VÁM PORADÍME...

724 755 055

24mm f/14 2X Macro Probe je zcela revolučním objektivem.  Objektiv v sobě kombinuje možnost ostření s poměrem makro 2:1 od min. zaostřovací vzdálenosti až nekonečno spolu s nepřekonatelným širokým úhlem záběru. Většina makro objektivů na trhu má velkou ohniskovou vzdálenost (od 60 mm do 12 mm). To znamená, že při fotografování objektu zblízka je téměř celý snímek vyplněn daným objektem a nezbývá tak prostor zachytit pozadí. Naproti tomu objektiv Laowa 24mm f/14 Macro Probe umožňuje zaostřit na objekt z pracovní vzdálenosti pouhých 2 cm se zvětšením v poměru 2:1. To vede k zachycení dokonalých detailů objektu a zároveň díky širokému úhlu záběru 84,1° i k zachycení značné části pozadí. Další nespornou výhodou širokého úhlu je větší hloubka ostrosti v porovnání s běžnými tele makro objektivy.  Přední část barelu objektivu je vodotěsná, což dává možnost fotografování objektů v blízkosti vody či dokonce pod hladinou. Po obvodu předního tubusu je navíc kruhové LED osvětlení pro optimální nasvícení snímané scény. Optická stavba objektivu obsahuje 27 členů v 19 skupinách. Objektiv pokryje jak obrazový senzor 35mm (full frame) tak obrazový senzor Super35 a je velmi lehký.

Stále vám vrtá hlavou netradiční dizajn objektivu? U makrofotografie je zapotřebí dostat se velmi blízko fotografovanému objektu, abyste pořídili kvalitní snímek se všemi detaily. V určitých případech však mohou být fotografované objekty špatně dostupné a s běžným objektivem se dostatečně blízko prostě nedostanete. S tímto objektivem je to jiné. Díky 40 cm dlouhému tubusu můžete fotografovaný objekt zaostřit opravdu z bezprostřední blízkosti a zároveň si se svým fotoaparátem udržíte dostatečný odstup. Představte si jak jednoduché je s tímto objektivem zachytit z dokonalé blízkosti například žábu skrývající se pod listy rostlin.

Objektiv je dostupný s bajonetem Canon EF, RF, Leca L, Nikon F, Z, Pentax K, Sony FE. Verze „Cine“ je vybavena standardními video prvky clonových a zaostřovacích kroužků a je speciálně určena pro pořizování video záběrů. „Cine“ verze je dostupná s bajonotey Arri PL, Canon EF a Sony FE.

Objektiv je dodáván s bílým USB kabelem s možností nastavení výkonu LED osvětlení, černým USB kabelem bez možnosti nastavení výkonu LED osvětlení a odolným kovovým kufrem. Mějte na paměti, že LED osvětlení objektivu je napájeno externími bateriemi, které nejsou součástí balení.

Bajonet: Canon EF
Určeno pro formát snímače: Full-frame (FX)
Ohnisková vzdálenost (mm): 24
Světelnost (f/): 14
Hmotnost (g): 474

100% zboží
z CZ distribuce
Nejlepší ceny
K vybraným produktům
slevové kupóny a dárky
Kamenné prodejny
2x v Brně
Jsme zkušení fotografové
Rádi vám poradíme!