Laowa 15mm f/4 Wide Angle Macro (Sony E)

Manuální makro objektiv 15mm s poměrem zvětšení 1:1, určený pro full frame bezzrcadlovky. Díky velmi širokému úhlu záběru 110° je možné fotografovaný objekt zachytit velmi zblízka a zároveň spolu s ním vnést do fotografie i značnou část pozadí.

Dostupnost: skladem
DOPRAVA ZDARMA
14 190 Kč s DPH
11 727 Kč bez DPH

MÁTE DOTAZ? RÁDI VÁM PORADÍME...

724 755 055

Makroobjektivy aktuálně dostupné na trhu mají tendence mít střední až dlouhou ohniskovou vzdálenost. To však uživatele limituje při fotografování objektu opravdu zblízka. Objektiv Laowa 15mm f/4 Wide Angle Macro má velmi široký úhel záběru 110° v kombinaci s maximálním makro zvětšením 1:1. Samotný fotografovaný objekt je tak možné zachytit velmi zblízka a zároveň spolu s ním díky širokému úhlu vnést do fotografie i značnou část pozadí, ve kterém je fotografovaný objekt zakomponován. Objektiv je navíc vybaven funkcí možnosti posunu optické osy v rozmezí +/- 6 mm. Ta dovoluje srovnání sbíhajících se linií a objektiv tak lze skvěle využít také k fotografování krajiny, nebo architektury.

Optická stavba objektivu obsahuje 12 členů v 9 skupinách včetně 3 refrakčních členů a 1 členu s velmi nízkou disperzí. Každý člen optického systému je ošetřen vícenásobnou povrchovou úpravou, což brání výskytu rušivých reflexí a stínů a zvyšuje kvalitu obrazu. Zaostření je možné v rozsahu 12 cm až nekonečno. Objektiv je vybaven 14 lamelovou kruhovou clonou, která zajistí dokonalý bokeh.

Samozřejmostí je také závit pro nasazení kruhového filtru o průměru 77 mm.

Pro maximální pevnost a odolnost je tělo objektivu vyrobeno z kovu. I přesto objektiv váží pouhých 410 g.

Bajonet: Sony E
Určeno pro formát snímače: Full-frame (FX)
Ohnisková vzdálenost (mm): 15
Světelnost (f/): 4
Optická stabilizace: NE
Průměr filtru (mm): 77
Sluneční clona (v balení): ANO
Délka (mm): 64
Hmotnost (g): 410

100% zboží
z CZ distribuce
Nejlepší ceny
K vybraným produktům
slevové kupóny a dárky
Kamenné prodejny
2x v Brně
Jsme zkušení fotografové
Rádi vám poradíme!