Laowa 12mm f/2,8 Zero-D (Canon EF)

 

Vyberte barvu:

Nejširokoúhlejší objektiv se světelností f/2.8 a téměř nulovou distorzí dostupný na trhu.

Dostupnost: skladem
DOPRAVA ZDARMA
23 690 Kč s DPH
19 579 Kč bez DPH

MÁTE DOTAZ? RÁDI VÁM PORADÍME...

724 755 055

Nejširokoúhlejší objektiv se světelností f/2.8 a téměř nulovou distorzí dostupný na trhu.

Vybavený nejširším úhlem záběru 122° jakým kdy byl objektiv se světelností f/2.8 vybaven je ideální k fotografování nepřeberného množství situací, od fotografie krajiny a architektury, přes cestovatelskou a interiérovou fotografii až po astro fotografii. Jedná se o dokonale všestranný širokoúhlý objektiv.

Optická stavba obsahuje 16 členů v 10 skupinách včetně 2 asférických členů a 3 členů s velmi nízkou disperzí. Díky této patentované optické stavbě objektiv poskytuje dokonalou ostrost v celé ploše obrazu, minimální možnou chromatickou aberaci a i přes svůj široký úhel záběru téměř nulovou distorzi. Optika zajišťuje mimořádnou ostrost nejen v nekonečnu ale i v malých vzdálenostech.

Manuální zaostřování je možné v celém rozsahu, tedy od 18 cm až do nekonečna. Díky možnosti zaostření objektu již na vzdálenost 18 cm a poměru makro zvětšení 0,2x lze s tímto objektivem pořizovat i skvělé makro snímky. Frontální čočka je ošetřena povrchovou úpravou odolnou vůči vodě a prachu (tzv. FEC – „Frog Eye Coating“). Ultrarychlá clona efektivně zkracuje čas potřebný k nastavení expozice na minimum. Pro dosažení dokonalých panoramatických snímků je na objektivu vyznačený tzv. „entrance pupil“ bod.

Ve své třídě se jedná o nejkompaktnější a nejlehčí objektiv, jež je s váhou pouhých 609 g ideální pro každodenní používání. Přidáním úchytného systému filtrů Laowa 100mm můžete maximalizovat svou kreativitou použitím CPL nebo ND filtrů.

Bajonet: Canon EF
Určeno pro formát snímače: Full-frame (FX)
Ohnisková vzdálenost (mm): 12
Světelnost (f/): 2.8
Hmotnost (g): 609

100% zboží
z CZ distribuce
Nejlepší ceny
K vybraným produktům
slevové kupóny a dárky
Kamenné prodejny
2x v Brně
Jsme zkušení fotografové
Rádi vám poradíme!