Laowa 12mm T/2,9 Zero-D Cine (Canon RF)

 

V současné době nejširokoúhlejší objektiv se světelností t/2,9, který dokáže pokrýt snímač o velikosti full-frame a Vista Vision, čímž umožňuje tvorbu široúhlých snímků jak pro profesionální, tak pro mirrorless kamery.

Dostupnost: do 1 týdne
DOPRAVA ZDARMA
43 990 Kč s DPH
36 355 Kč bez DPH

MÁTE DOTAZ? RÁDI VÁM PORADÍME...

724 755 055

V současné době nejširokoúhlejší objektiv se světelností t/2,9, který dokáže pokrýt snímač o velikosti full-frame a Vista Vision (širokoúhlý – širší než full-frame), čímž umožňuje tvorbu široúhlých snímků jak pro profesionální, tak pro mirrorless kamery. Objektiv je vhodný pro velkoformátové kamery, ideální pro super35 kamery. V případě výměny fotoaparátu za nový, s větším senzorem, ho lze bez problémů použít. Je také neuvěřitelně kompaktní a lehký. Na délku má 87 mm a váží 675 g. Lze jej snadno namontovat na jakýkoliv stabilizační systém včetně kapesních gimbalů.

Objektiv je schopen zaostřit na extrémně krátkou zaostřovací vzdálenost od 18 cm až do nekonečna. Díky této schopnosti zaostření a vysoké světelnosti poskytuje Laowa 12 mm unikátně široký obraz s malou hloubkou ostrosti a příjemným bokehem. Míra zkreslení u použité optiky je potlačena na úroveň blízké nule.

Pro snadnou instalaci systému následného ostření je navržen se standardními převody na clonovém i zaostřovacím kroužku. Přesné a plynulé doostřování zajišťuje zaostřovací kroužek s  pohybem v rozsahu 270 °. Pouzdro objektivu je tvořeno ze slitiny hliníku.

Součástí balení je i 114mm redukční kroužek pro zvětšení předního průměru, čímž umožňuje upevnění matt boxů. Objektiv je dodáván s bajonety – Arri PL, Canon EF, Canon RF a Sony E. Součástí dodávky jsou pro kalibraci příruby také podložky s různou tloušťkou. Vodotěsný kufr Pelican, odolný proti rozbití, chrání objektiv před poškozením během cestování.

Stupnice vzdáleností v m.

Bajonet: Canon RF
Určeno pro formát snímače: Full-frame (FX)
Ohnisková vzdálenost (mm): 12
Světelnost (f/): 2,9
Optická stabilizace: NE
Hmotnost (g): 609

100% zboží
z CZ distribuce
Nejlepší ceny
K vybraným produktům
slevové kupóny a dárky
Kamenné prodejny
2x v Brně
Jsme zkušení fotografové
Rádi vám poradíme!