Laowa 105mm f/2 STF (Canon)

 

Manuální objektiv 105mm pro full frame fotoaparáty s jedinečným optickým systémem a hladkým přechodovým zaostřením Smooth Trans Focus (STF).

Dostupnost: do 1 týdne
DOPRAVA ZDARMA
22 490 Kč s DPH
18 587 Kč bez DPH

MÁTE DOTAZ? RÁDI VÁM PORADÍME...

724 755 055

Laowa 105mm f/2 s jedinečným optickým systémem a hladkým přechodovým zaostřením Smooth Trans Focus (STF) je manuální objektiv pro full-frame fotoaparáty se speciálním "apodizačním členem" (APD - uprostřed je čirý a ke krajům se postupně snižuje množství přeneseného světla - zlepšení bokehu) navrženým pro hladký bokeh při zachování vysoké ostrosti kresby. Zajišťuje podobnou funkci jako ND filtr.

Objektiv, vyroben z kovu, je konstruován se dvěma clonami. Jednou z nich je 14 lamelová dokonale kruhová clona, která spolu s apodizačním členem vytváří onen vysoce kvalitní bokeh. Druhou clonou je standardní 8 lamelová clona, která slouží k nastavení clonového čísla a výsledné hloubky ostrosti.

Optická soustava je sestavena z 11 členů v 8 skupinách (s jedním extra refrakčním, třemi nízkorozptylovými a jedním apodizačním) zajišťujících extrémní ostrost obrazu, hladký bokeh a eliminujících chromatickou vadu.

Bajonet: Canon EF
Určeno pro formát snímače: Full-frame (FX)
Ohnisková vzdálenost (mm): 105
Světelnost (f/): 2
Optická stabilizace: NE
Průměr filtru (mm): 67
Sluneční clona (v balení): ANO
Délka (mm): 98.9
Hmotnost (g): 745

100% zboží
z CZ distribuce
Nejlepší ceny
K vybraným produktům
slevové kupóny a dárky
Kamenné prodejny
2x v Brně
Jsme zkušení fotografové
Rádi vám poradíme!