Kodak WPZ2 Modrá

 

Digitální kompaktní fotoaparát Kodak PixPro WPZ2 je připravený na každé outdoorové dobrodružství, neboť má nárazuvzdorné, prachotěsné a voděodolné tělo, takže se nezalekne žádné výzvy. Vestavěný 2,7" LCD displej nabízí 230 000 zobrazovacích bodů a slouží pro okamžitou kontrolu vašich výtvorů.

Dostupnost: skladem
Doprava již od 149 Kč
4 890 Kč s DPH
4 041 Kč bez DPH

MÁTE DOTAZ? RÁDI VÁM PORADÍME...

724 755 055

Digitální kompaktní fotoaparát Kodak PixPro WPZ2 je připravený na každé outdoorové dobrodružství, neboť má nárazuvzdorné, prachotěsné a voděodolné tělo, takže se nezalekne žádné výzvy. Vestavěný 2,7" LCD displej nabízí 230 000 zobrazovacích bodů a slouží pro okamžitou kontrolu vašich výtvorů.

Fotoaparát je vybavený slotem pro až 32GB paměťovou kartu microSDHC a zabudovaný Wi-Fi modul umožňuje bezdrátové sdílení fotografií a videí s připojeným mobilním zařízením, tudíž se o svou tvorbu snadno podělíte s celým širým světem kdykoliv a kdekoliv. Fotoaparát je tedy vhodný nejenom pro akční fotografy a kameramany, ale rovněž poslouží také pro účely mobilní žurnalistiky ke tvorbě obsahu na sociální sítě a online video platformy.

 

Hlavní přednosti

  • Digitální kompakt s 1/2,3″ CMOS snímačem
  • Mnoho provozních režimů a funkcí
  • AF, stabilizace obrazu či 4x optický zoom
  • JPEG fotografie v rozlišení až 16 MPx
  • MOV videa ve Full HD kvalitě
  • Slot pro až 32GB microSDHC kartu
  • Připojení Wi-Fi 4 pro rychlé sdílení vaší tvorby
  • 2,7″ LCD displej pro pohodlné komponování
  • Nárazuvzdorné, prachotěsné a voděodolné tělo

Kvalitní výbava

Digitální kompakt WPZ2 potěší jednoduchostí ovládání a nabízí mnoho funkcí a provozních režimů, jako je například Noční portrét, Panorama, Sport, Soumrak, Ohňostroj a mnoho dalších, které přijdou vhod v mnoha prostředích při různorodých příležitostech. Je vybavený 1/2,3" BSI CMOS snímačem a umožňuje pořizovat JPEG fotografie v rozlišení až 16 MPx a MOV videa ve Full HD kvalitě.

Konstrukce zahrnuje 7 čoček po 7 skupinách, které přináší úchvatnou obrazovou kvalitu. Objektiv přijde vhod pro tvorbu snímků, kde je vyžadován široký úhel záběru. Nabízí reálnou ohniskovou vzdálenost 4,9 až 19,6 mm, která po přepočtu na plný formát činí 27 až 108 mm. AF systém využívá umělou inteligenci pro detekci obličeje a zaručuje rychlé, přesné a sametově hebké zaostřování pro foto i video aplikace.

Variabilní světelnost f/3 až 6,6 je ideální pro snímání během dne, ale fotoaparát přijde vhod také pro noční fotografování díky schopnosti dlouhé expozice – mechanická závěrka dokáže exponovat rychlostí 1/2000 až 4 s (manuálně 30 s). Se 4násobným optickým zoomem pořídíte vysoce detailní snímky a videa, aniž byste se museli fyzicky přiblížit k danému objektu. Digitální stabilizace obrazu minimalizuje chvění při fotografování z ruky, díky čemuž získáte ostré záběry bez jakéhokoliv rozmazání za každé situace. Citlivost lze nastavit v rozsahu 100 až 3200 ISO a korekce expozice od -3 až do +3 EV.

Skálopevná odolnost

Náročné aktivity vyžadují maximální odolnost vůči mechanickému opotřebení! Proto má model Kodak WPZ2 robustní nárazuvzdorný design s pogumovaným povrchem, díky kterému vydrží pády z až 2m výšky bez jakéhokoliv poškození. Klidně s ním tedy můžete fotografovat například při horských výšlapech nebo na zasněženém svahu plném lyžařů.

Podvodní fotografie

Cítíte se někdy ve vodě pohodlněji než na souši? Totéž platí i pro kompaktní fotoaparát Kodak WPZ2! Hodí se tak pro všechny aktivní fotografy, kteří rádi snímají pod vodou či v jejím blízkém okolí. Tento digitální kompakt je voděodolný až do hloubky 15 m a neuškodí mu ani sůl či písek. Jedná se tedy o skvělý přístroj pro fotografii mořských tvorů a vodních sportů všeho druhu, ať už půjde o plavání, potápění, triatlon, vodní pólo, picigin, jachting, kanoistiku, veslování, závody vodních skútrů, surfing, vodní lyžování, cliff diving či sportovní rybaření.


100% zboží
z CZ distribuce
Nejlepší ceny
K vybraným produktům
slevové kupóny a dárky
Kamenné prodejny
2x v Brně
Jsme zkušení fotografové
Rádi vám poradíme!