Kodak Friendly Zoom FZ55

 

Vyberte barvu:

Digitální fotoaparát - kompakt, 1/2,3" 16 Mpx snímač, bajonet Bez bajonetu, 5 × optický zoom, bez hledáčku, 2,7 " pevný displej, až Full HD video, SD, SDHC a SDXC, hmotnost 106 g , akumulátor KLIC-7006 eq. Li-40/42 + kabel microUSB-USB A

Dostupnost: do 2 týdnů
Doprava již od 149 Kč
3 490 Kč s DPH
2 884 Kč bez DPH

MÁTE DOTAZ? RÁDI VÁM PORADÍME...

724 755 055

Kodak Friendly Zoom FZ55

 

Kvalitnější snímky než z kdejakého smartphonu vám umožní zachytit kompakt Kodak Friendly Zoom FZ55 Black. V jeho těle naleznete CMOS snímač o velikosti 1/2,3". Můžete se tedy těšit na kvalitní snímky, které ale nedosáhnou profesionální úrovně a videa s rozlišením Full HD. Snímač se dopracoval na rozlišení 16 Mpx s poměrem stran 4:3. Aktivaci jednotlivých funkcí a změny v nastavení zajistíte díky ovládacím prvkům na 2,7" displeji. Všechny vzniklé snímky a videa se uloží na paměťovou kartu typu SD, SDHC a SDXC. O veškerou energii fotoaparátu se postará micro USB kabel baterie. K velkým výhodám se řadí přítomnost elektronické stabilizace obrazu. Dejte tedy sbohem rozmazaným snímkům i roztřesenému videu.

Důležité přednosti kompaktu Kodak Friendly Zoom FZ55

  • Digitální fotoaparát Kodak tvoří snímač CMOS
  • Skrývá slot na paměťové karty SD, SDHC a SDXC s velikostí až 512 GB
  • Kodak dostal rozlišení 16 Mpx
  • Displej s úhlopříčkou 2,7"
  • Další výhodou je určitě také automatická detekce obličeje
  • Rozlučte se s rozmazanými fotkami díky elektronické stabilizaci
  • Pořizujte videa s Full HD rozlišením
  • Kompaktní fotoaparát skvěle doplňuje černá barva
 
 

Konstrukce kompaktního digitálního fotoaparátu Kodak

Celkový design ovlivňuje černá barva. Zepředu je situován bajonet s elektronickými kontakty pro připnutí objektivů V balení se navíc nachází akumulátor, popruh/poutko, USB kabel a manuál.

Formáty a rozhraní digitálního fotoaparátu Kodak

Soubory budou uloženy na paměťové karty typu SD, SDHC a SDXC s velikostí až 512 GB. Tento kompaktní fotoaparát komunikuje s počítačem skrze klasický konektor USB.

 

Koukněte se na svět zblízka s fotoaparátem Kodak

Rozsah zoomu ve fotoaparátu je 5,1 (35mm ekv.: 28 mm) až 25,5 mm (35mm ekv.: 140 mm), uplatní se tak zejména, když do svých oblíbených témat plánujete zahrnout např. reportáž, krajinu nebo architekturu. Prostřednictvím Optického zoomu je možné kterýkoliv objekt přiblížit až 5×. Uživatele zaujme světelností v rozmezí f/6,3 až f/3,9, což závisí na vybraném ohnisku. S hladkým průběhem zaostří objekty vzdálené alespoň 5 cm.

 


100% zboží
z CZ distribuce
Nejlepší ceny
K vybraným produktům
slevové kupóny a dárky
Kamenné prodejny
2x v Brně
Jsme zkušení fotografové
Rádi vám poradíme!